Skup aut Olkusz

Zainteresowanie samochodami używanymi jest widoczne od wielu lat. Autokomisy nie narzekają na brak klientów, a wprost przeciwnie. W ostatnim czasie liczba osób chcących spełnić swoje marzenie nieustannie wzrasta. Komis samochodowy to miejsce, w którym każda osoba znajdzie model idealny dla siebie. W ofercie dostępne są niezawodne kilkuletnie egzemplarze, ale również takie o bardzo niskim przebiegu, które wyglądają niemalże jak nowe. Wszystko zależy od tego, ile środków zamierzamy przeznaczyć na zakup. Carfactor to autokomis działający w branży od dawna. Auta używane nie mają przed nim żadnych tajemnic, a pracownicy łączą ogromną wiedzę z praktyką. Dzięki temu możesz liczyć na fachowe doradztwo. Nie ma znaczenia, czy wiesz, czego chcesz, czy może nie masz pojęcia, jaki pojazd spełni Twoje oczekiwanie. Już po krótkiej rozmowie pracownicy będą w stanie ustalić najlepsze dla Ciebie parametry i znaleźć samochody, którym warto się przyjrzeć. Jakaś opcja na pewno przykuje Twoją uwagę.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Olkusz

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Skąd mamy mieć pewność, że dane auto jest w dobrym stanie, bezpieczne i na dodatek odpowiednio wygląda? Tym wszystkim zajmie się firma. Pracownicy wiedzą o używanych pojazdach wszystko. Dokładnie weryfikują oni każdy model. Samochód jest sprawdzony pod kątem technicznym, ale też sprawdza się jego historię – dzięki temu masz pewność, że np. nie uczestniczył on w ogromnej kolizji. Klient, który decyduje się nabyć auto, może być pewien, że nie będzie ono generowało dodatkowych wydatków. Każdy oferowany egzemplarz jest w dobrym stanie i można nim jeździć bez obaw i stresów. Mało tego, nie będziesz musiał załatwiać samodzielnie żadnych formalności – wszystkim zajmie się za Ciebie Carfactor. Przejrzysta umowa i określenie jasnych kosztów zapewnią Twojej transakcji bezpieczeństwo. Rynek samochodów używanych wcale nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać. Osobom niezorientowanym w temacie trudno się ustrzec przed błędami. Z tego też względu warto skorzystać z komisu samochodowego.

  auto

  Skup samochodów Olkusz

  Carfactor prowadzi również skup aut. Decydując się na skorzystanie z tej usługi, masz pewność, że zostaniesz odpowiednio potraktowany. Samodzielna sprzedaż wiąże się z licznymi utrudnieniami, stratą czasu i na dodatek pozbycie się swojego pojazdu zajmuje sporo czasu. Osoba kupująca na ogół chce negocjować cenę i maksymalnie z niej zjechać. Można się przed tym uchronić. Pracownicy Carfactor przybędą we wskazane przez Ciebie miejsce i dokonają wyceny samochodu. Od razu sprawdzą oni stan pojazdu i zweryfikują każdy jego detal. Dzięki temu od razu otrzymasz uczciwą ofertę. Środki zostaną Ci wypłacone niemalże od ręki. Jeśli zawsze sądziłeś, że sprzedaż używanego samochodu zajmuje dużo czasu, to jesteś w błędzie. Skup samochodów prowadzony przez Carfactor ma każdemu klientowi zapewnić maksymalną wygodę. Pracownicy zrobią wszystko, by klient był zadowolony. Nie ryzykuj i sam się przekonaj, jak szybka może być sprzedaż i zakup używanego auta. Skorzystaj z usług profesjonalistów!