Auta na zamówienie Belgia

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie z Belgii

  Używane auta z zagranicy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzisiaj, spełniając swoje motoryzacyjne marzenia, przeważnie bierze się pod uwagę sprowadzane samochody. Ich zakup jest korzystny cenowo i możemy nabyć naprawdę dobre egzemplarze w dużo lepszym stanie niż te, z naszego krajowego rynku. Używane auta, które dostępne są w Polsce, są przeważnie wyeksploatowane nieraz do granic. Te, od naszych zachodnich sąsiadów wprost przeciwnie – oczywiście wpływ na to ma również stan dróg.

  Sprawdź również: auta z Dubaju

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 20:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Samochody z zagranicy często są lepiej wyposażone, ich wnętrze jest doinwestowane i nie brak w nim atrakcyjnych dodatków, choćby takich jak wbudowany gps itp. Kupując auto w Polsce, większość osób oszczędza na szczegółach i decyduje się na podstawową wersję. Decydując się na sprowadzany pojazd, możemy dokonać naprawdę udanej inwestycji – oczywiście pod warunkiem, że odpowiednio się do sprawy zabierzemy.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Belgii

   Samodzielne poszukiwania zajmują sporo czasu. Ściąganie aut na własną rękę oznacza także ryzyko – w końcu nie zawsze jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkie szczegóły, zwłaszcza jeśli nie mamy obycia w temacie. Dodatkowo formalności potrafią wykończyć – wizyty w urzędach i wypełnianie kolejnych druków to zadanie dla wytrwałych. Jak zatem to wszystko ogarnąć? Rozwiązanie jest proste – wystarczy powierzyć wszystko ekspertom. Nie ma znaczenia, jakim modelem jesteś zainteresowany.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z zagranicy

   Research prowadzony na tak rozległym terenie owocuje na ogół tym, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane. Decydując się na ofertę Carfactor, masz szereg opcji do wyboru – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Już na wstępie określane są szczegóły techniczne i wersje, jakimi jesteś zainteresowany. Następnie prowadzone są poszukiwania w ogłoszeniach i zostają Ci przedstawione różne propozycje. Ściąganie samochodów odbywa się później błyskawicznie. Każde zlecenie jest realizowane naprawdę szybko – nie będziesz musiał czekać miesiącami. Cały proces jest starannie zaplanowany. Carfactor wie, jak podejść do tematu – działa w branży od dawna.

   Sprowadzenia samochodu na własną rękę często wiąże się z przeoczeniem szczegółów. Decydując się na usługę oferowaną przez firmę, nie masz z tym problemów. Nie musisz się również martwić o stan techniczny pojazdów. Specjaliści sprawdzą każdy szczegół, a przegląd techniczny zostanie przeprowadzony niezwykle skrupulatnie. Zweryfikowana zostanie również historia auta. Wszystko to sprawia, że masz gwarancję, iż kupujesz samochód, który jest sprawny i nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego. Po drodze nie wyjdą przykre niespodzianki. Używane auto z zagranicy będzie Ci odpowiednio służyć. Samodzielnie nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkiego ogarnąć. Carfactor bazuje na doświadczeniu i wiedzy. Samochody na zamówienie tuż po ściągnięciu ich do kraju są gotowe do użytku. Pozostaje Ci tylko odebrać kluczyki i cieszyć się nowymi czterema kółkami.

   Zakup używanego auta z zagranicy jest przeważnie opłacalny. W końcu nie dość, że kupujesz dobrze wyposażony samochód i to zaledwie kilkuletni, w odpowiednim stanie technicznym, to jeszcze jest on dostępny w niższej cenie aniżeli w Polsce. Carfactor sprawi, że nie będziesz musiał się obawiać o to, czy wszystko z danym egzemplarzem jest w porządku. Stan techniczny ściąganych aut jest naprawdę bardzo dobry. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

   Zlecając sprowadzenie pojazdu, możesz liczyć na indywidualne podejście i elastyczność. Nie ma znaczenia, jakie są Twoje wymagania – Carfactor postara się je spełnić. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm. Kup wymarzone auto z pewnego źródła. Odpowiedź na pytanie, czy opłaca się sprowadzać samochód z zagranicy, jest oczywista. Fakt, że pod pewnymi warunkami. Kluczowe jest to, że nad całym procesem czuwają eksperci.