fbpx

Auta na zamówienie Belgia

Auta na zamówienie z Niemiec

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, importujemy samochody na zamówienie z Belgii.

  Imie i Nazwisko (wymagane)
  Marka i Model (wymagane)
  Budżet całkowity (wymagane)
  Twój numer telefonu (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Dodatkowe uwagi


  Skontaktuj się z nami!

  Opisz jakiego auta szukasz, a my Ci go dostarczymy!
  mail: info@carfactor.pl
  tel: +48/504 057 301 , +48/ 574 057 307

  Auta na zamówienie z Belgii

  Używane auta z zagranicy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzisiaj, spełniając swoje motoryzacyjne marzenia, przeważnie bierze się pod uwagę sprowadzane samochody. Ich zakup jest korzystny cenowo i możemy nabyć naprawdę dobre egzemplarze w dużo lepszym stanie niż te, z naszego krajowego rynku. Używane auta, które dostępne są w Polsce, są przeważnie wyeksploatowane nieraz do granic. Te, od naszych zachodnich sąsiadów wprost przeciwnie – oczywiście wpływ na to ma również stan dróg.

  Samochody z zagranicy często są lepiej wyposażone, ich wnętrze jest doinwestowane i nie brak w nim atrakcyjnych dodatków, choćby takich jak wbudowany gps itp. Kupując auto w Polsce, większość osób oszczędza na szczegółach i decyduje się na podstawową wersję. Decydując się na sprowadzany pojazd, możemy dokonać naprawdę udanej inwestycji – oczywiście pod warunkiem, że odpowiednio się do sprawy zabierzemy.

  Sprowadzanie aut na zamówienie z Belgii

  Samodzielne poszukiwania zajmują sporo czasu. Ściąganie aut na własną rękę oznacza także ryzyko – w końcu nie zawsze jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkie szczegóły, zwłaszcza jeśli nie mamy obycia w temacie. Dodatkowo formalności potrafią wykończyć – wizyty w urzędach i wypełnianie kolejnych druków to zadanie dla wytrwałych. Jak zatem to wszystko ogarnąć? Rozwiązanie jest proste – wystarczy powierzyć wszystko ekspertom. Nie ma znaczenia, jakim modelem jesteś zainteresowany.

  Research prowadzony na tak rozległym terenie owocuje na ogół tym, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane. Decydując się na ofertę Carfactor, masz szereg opcji do wyboru – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Już na wstępie określane są szczegóły techniczne i wersje, jakimi jesteś zainteresowany. Następnie prowadzone są poszukiwania w ogłoszeniach i zostają Ci przedstawione różne propozycje. Ściąganie samochodów odbywa się później błyskawicznie. Każde zlecenie jest realizowane naprawdę szybko – nie będziesz musiał czekać miesiącami. Cały proces jest starannie zaplanowany. Carfactor wie, jak podejść do tematu – działa w branży od dawna.

  Weryfikacja stanu technicznego

  Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce.

  Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez
  profesjonalnego rzeczoznawcę.

  Raport obejmuje takie pozycje jak:
  – sprawdzenie pojazdu pod kątem wypadkowości
  – weryfikacja stanu technicznego silnika, zawieszenia
  – wykonanie jazdy testowej, inspekcja przyrządów
  -weryfikacja elementów wyposażenie

  Finansowanie pomostowe

  Chcesz kupić samochód na kredyt, leasing? Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę
  finansowania zakupu Twojego nowe pojazdu. Sprowadzanie aut może być z łatwością finansowane.

  Samochody na zamówienie Belgia

  Sprowadzenia samochodu na własną rękę często wiąże się z przeoczeniem szczegółów. Decydując się na usługę oferowaną przez firmę, nie masz z tym problemów. Nie musisz się również martwić o stan techniczny pojazdów. Specjaliści sprawdzą każdy szczegół, a przegląd techniczny zostanie przeprowadzony niezwykle skrupulatnie. Zweryfikowana zostanie również historia auta. Wszystko to sprawia, że masz gwarancję, iż kupujesz samochód, który jest sprawny i nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego. Po drodze nie wyjdą przykre niespodzianki. Używane auto z zagranicy będzie Ci odpowiednio służyć. Samodzielnie nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkiego ogarnąć. Carfactor bazuje na doświadczeniu i wiedzy. Samochody na zamówienie tuż po ściągnięciu ich do kraju są gotowe do użytku. Pozostaje Ci tylko odebrać kluczyki i cieszyć się nowymi czterema kółkami.

  Sprowadzanie samochodów na zamówienie z Belgii

  Zakup używanego auta z zagranicy jest przeważnie opłacalny. W końcu nie dość, że kupujesz dobrze wyposażony samochód i to zaledwie kilkuletni, w odpowiednim stanie technicznym, to jeszcze jest on dostępny w niższej cenie aniżeli w Polsce. Carfactor sprawi, że nie będziesz musiał się obawiać o to, czy wszystko z danym egzemplarzem jest w porządku. Stan techniczny ściąganych aut jest naprawdę bardzo dobry. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

  Zlecając sprowadzenie pojazdu, możesz liczyć na indywidualne podejście i elastyczność. Nie ma znaczenia, jakie są Twoje wymagania – Carfactor postara się je spełnić. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm. Kup wymarzone auto z pewnego źródła. Odpowiedź na pytanie, czy opłaca się sprowadzać samochód z zagranicy, jest oczywista. Fakt, że pod pewnymi warunkami. Kluczowe jest to, że nad całym procesem czuwają eksperci.