Skup aut Myślenice

Kupując samochód używany w Carfactor, klient ma pewność, że decyduje się na sprawne i całkowicie bezpieczne auto, które będzie niezawodne. W propozycjach znajdziesz atrakcyjne egzemplarze w okazyjnych cenach. Każdy z nich został sprawdzony zarówno pod kątem historii, jak i stanu technicznego. Pamiętaj, że zakup używanego auta na własną rękę zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem. Korzystając ze sprawdzonego autokomisu, możesz spać spokojnie. Wybrany przez Ciebie model nie będzie wymagał żadnego nakładu finansowego. Skup aut, którym również zajmuje się Carfactor, jest przeprowadzany według jasnych zasad.

Klient już na wstępie zyskuje pewność co do kwestii uczciwości. Transakcja odbywa się według jasnych reguł. Samochody są skupowane z miejsca docelowego. Pracownicy sprawdzają auto od razu. Dzięki temu oszczędza się czas i nerwy. Rozliczenie również następuje bardzo szybko, co jest dzisiaj wyjątkiem. Klientowi jest oferowana najlepsza cena na rynku. Z tak przeprowadzonej transakcji, obydwie strony będą zadowolone. Używane auta nie mają przed Carfactor żadnych tajemnic!

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Myślenice

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Nie ma znaczenia czy szukasz popularnego samochodu, czy może wyjątkowego egzemplarza. Klienci mają szereg opcji do wyboru. Bez względu na to, na jaki model się zdecydują, mogą być pewni, że wybrany samochód posłuży wiele lat. Istotne jest to, że żaden z oferowanych modeli nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego. W przypadku zakupu używanych aut jest to niestety nagminne, że już na wstępie trzeba zainwestować dodatkowe pieniądze. Teraz masz ten problem z głowy. Carfactor swoje usługi realizuje według zasad z góry określonych. Klient dzięki temu ma pewność, że wszystko przebiegnie bez problemów. Pracownicy czuwają nad każdym detalem. Dokładny przegląd auta stanowi gwarancję, że jest ono warte swej ceny. Podobnie sprawa wygląda ze skupem. Auto jest poddawane profesjonalnej wycenie na samym początku. Wówczas też sprawdzany jest jego stan. Klient nie musi niczym się przejmować – firma wszystkim się zajmuje. Pozbycie się swojego starego auta za uczciwą kwotę jeszcze nigdy nie było tak proste.

  auto

  Skup samochodów Myślenice

  Carfactor świadczy kompleksowe usługi i załatwia proces skupu lub sprzedaży auta od początku do końca. Skorzystanie ze sprawdzonego komisu samochodowego daje pewność, że cała operacja przebiega bezpiecznie według jasno określonych reguł. Klient nie musi pamiętać o detalach. Warto zdać się na doświadczenie i profesjonalizm. Pamiętaj, że zakup samochodu używanego lub sprzedaż starego egzemplarza wiąże się na ogół z określoną sumą pieniędzy. Nie ryzykuj – teraz możesz pozbyć się niepewności. Pracownicy Carfactor posiadają ogromne doświadczenie i dlatego też na każdym etapie służą Ci poradą. Teraz bez żadnych problemów wybierzesz używane auto, którym będziesz się mógł bezpiecznie poruszać zarówno w mieście, jak i na trasie. Postaw na najwyższą jakość!