Skup aut Gorlice

Komisy samochodowe są dziś spotykane niemalże w każdym mieście, zarówno większym, jak i mniejszym. Skąd jednak masz mieć pewność, że dane miejsce jest godne zaufania? W końcu sprzedaż swojego starego auta lub zakup używanego egzemplarza jest zawsze ryzykowny. Jeśli chcesz załatwić to na własną rękę, to ryzyko, że zostaniesz oszukany wzrasta. Nie każdy z nas ma pojęcie o motoryzacji i wie, na co zwrócić uwagę. Samochody używane bywają przecież w różnym stanie. To, że na zewnątrz prezentują się dobrze, nie oznacza wcale, że są bezpieczne i nie będą wymagały dodatkowego nakładu pieniędzy. Chcesz zabezpieczyć swoje interesy, zakupić sprawdzone auto używane, a może sprzedać swoje stare? Autokomis Carfactor działa w branży od dawna – takiej firmie możesz zaufać. Pracownicy są osobami z ogromnym doświadczeniem motoryzacyjnym. Używane auta nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Żaden element nie umknie ich uwadze. Nabywając samochód z takiego miejsca, możesz być pewien tego, że się nie rozczarujesz. Nabyty egzemplarz spełni Twoje oczekiwania, będzie sprawy i będziesz mógł poczuć się w nim bezpiecznie, co jest priorytetową kwestią.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Gorlice

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Bez względu na to, jakiego modelu auta szukasz, Twoje oczekiwania zostaną spełnione. Z tak bogatej oferty na pewno wybierzesz coś odpowiedniego. W zależności od Twoich możliwości finansowych zostaną Ci zaproponowane samochody używane godne uwagi. Jeśli marzy Ci się pojazd niemalże nowy, który był eksploatowany naprawdę krótko, to także będziesz miał szerokie pole do popisu. Carfactor oferuje również skup samochodów. Oczywiście możesz się pozbyć swojego starego samochodu na własną rękę, jednakże wbrew pozorom, wcale nie jest to takie proste. Skąd masz mieć pewność, ze nie zostaniesz oszukany czy też, że transakcja przebiegnie prawidłowo? Autokomis już na wstępie przedstawi Ci jasne zasady. Mało tego, wszystko będzie się odbywało tak, by Ciebie nie obciążało. Auta są skupowane w miejscu wyznaczonym przez Ciebie. Pracownicy dojadą wszędzie. Mało tego, stan Twojego samochodu zostanie od razu sprawdzony, a następnie dokonywana jest wycena. Masz pewność, że otrzymasz uczciwą propozycję, najlepszą na rynku. Z zaproponowanej kwoty na pewno będziesz zadowolony. Decydując się na usługi Carfactor, wszystkie formalności zostaną załatwione za Ciebie.

  auto

  Skup samochodów Gorlice

  Komis samochodowy, któremu można zaufać, sprawi, że nabycie lub sprzedaż używanego samochodu przebiega błyskawicznie. Ty sam nie ponosisz żadnego ryzyka. Przekonaj się już teraz, jak szybko mogą zostać załatwione wszystkie formalności. Carfactor zadba o to, byś był zadowolony. Zdaj się na pomoc profesjonalistów, którzy znają się na każdym aspekcie motoryzacji. Współpraca od samego początku odbywa się według przejrzystych reguł, zatem masz pewność, że nic Cię po drodze nie zaskoczy. Autokomis zaproponuje Ci takie warunki, które na pewno zaakceptujesz. Przekonaj się sam, że warto! Zakup lub sprzedaż auta naprawdę może przebiegać bezproblemowo.