Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie z Holandii

  Używane samochody z zagranicy są dzisiaj chętnie nabywane przez wiele osób. Na rynku działa sporo firm oferujących ściąganie aut, ale warto zaufać takiej, która zwraca uwagę na detale i stara się być elastyczna. Carfactor podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Nie ma znaczenia, czy chce on zakupić popularny model auta, czy też ma szczególne wymagania dotyczące konkretnej wersji silnika lub wyposażenia.

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 20:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Samodzielne poszukiwania używanego samochodu zajmują mnóstwo czasu, a na dodatek możemy po drodze natknąć się na wiele problemów. Ogłoszenia nie zawsze przedstawiają konkretny stan rzeczy. Poza tym, jeśli nie mamy pojęcia o motoryzacji, to może się zdarzyć, że zakupimy coś, do czego będziemy musieli nieustannie dokładać. Wszystkie formalności również zajmują sporo czasu. Jeśli chcemy mieć pewność co do stanu technicznego pojazdu oraz jego historii, to warto skorzystać z usług firmy, która wie, co robi.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Holandii

   Carfactor stara się wyjść naprzeciw potrzebom klienta, bez względu na jego wymagania. Firma przeprowadza dokładny research – dzięki temu masz pewność, że znajdzie ona wymarzone przez Ciebie auto. Sprowadzane samochody na zamówienie zostaną sprawdzone pod każdym względem. Wszelkie dane, historia, stan techniczny są poddawane weryfikacji. Zakupiony przez Ciebie model będzie w dobrym stanie, a tym samym zaoszczędzisz sobie stresów. Mało tego, nie musisz się martwić o to, czy samochód nie pochodzi przypadkiem z nielegalnego źródła – ściągając auto z zagranicy na własną rękę, mogą Cię spotkać różne niemiłe niespodzianki.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z zagranicy

   Carfactor podchodzi na poważnie do każdego zlecenia. Ty sam nie musisz się o nic obawiać – formalnościami i dopilnowaniem detali zajmą się profesjonaliści. Dlaczego używane samochody z zagranicy są tak często kupowane? Na pewno wpływ na to ma ilość ofert i korzystna cena. Zakup zadbanych egzemplarzy w doskonałym staniem również kusi. Podobnie jak wyposażenie i różne dodatki. W naszym kraju częściej spotyka się podstawowe wersje poszczególnych aut. Jeśli jesteśmy zainteresowani czymś innym, to możemy mieć nie lada problem.

   Carfactor sprowadza samochody na zamówienie z całej Europy i nie tylko. Daje to mnóstwo możliwości. Każdy klient otrzymuje naprawdę ogromny wybór. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że cały proces jest starannie zaplanowany i dopracowany w każdym detalu. Dzięki temu nie musisz się obawiać tego, że ściąganie auta z zagranicy zajmie dużo czasu. Na nowy samochód nie będziesz musiał długo czekać.

   Wszystkie formalności są załatwiane przez ekspertów z branży. Koniec z marnowaniem czasu na przerejestrowanie i wizyty w urzędach. Wszystko to zostanie wykonane za Ciebie. Nie musisz się przejmować żadnymi przeszkodami. Twoim jedynym zadaniem jest określenie, jakimi modelami samochodów jesteś zainteresowany. Każdy sprowadzony model jest sprawdzany. Otrzymując kluczyki, możesz już w pełni korzystać z auta i cieszyć się udanym zakupem.

   Auta z zagranicy są chętnie nabywane także ze względu na korzystną cenę. Lokalne serwisy z ogłoszeniami są pełne ofert, ale rzadko kiedy możemy znaleźć coś ciekawego. Sprowadzane samochody są przeważnie dostępne w bogatych wersjach wyposażenia, co w naszym kraju jest rzadko kiedy spotykane. Carfactor przeprowadza solidny research i znajduje egzemplarze warte uwagi, dokładnie takie, jakie są poszukiwane przez klientów.

   Zakup używanego samochodu z zagranicy nie musi być wcale stresujący. Powierz to zadanie profesjonalistom, a zaoszczędzisz czas i nerwy. Zastanów się nad tym, jaką kwotę jesteś w stanie przeznaczyć na zakup i miej pewność i przekonaj się, jak bezproblemowe może być nabycie samochodu. Carfactor zajmie się całym procesem za Ciebie. Możesz również liczyć na negocjację ceny. Zaufaj ekspertom i miej pewność, że kupujesz auto, które Ci posłuży.