Sprowadzanie i leasing aut z UE

Jedną z naszych specjalizacji jest sprowadzanie i leasing aut z UE. Stawiamy na solidność, rzetelność i bezpieczeństwo transakcji. Zapewniamy naszym Klientom najlepsze warunki. Nawiązując z nami współpracę, otrzymuje się gwarancję dostępu do najlepszych i sprawdzonych opcji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego Klienta – także tego najbardziej wymagającego. Oferujemy m.in. leasing z zagranicy. W ramach tej usługi współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Oferujemy możliwość, by to Klient wybrał dowolnego dealera na terenie UE, a my zajmiemy się całą resztą.

Skorzystaj z Naszych usług

Wszystkie czasochłonne procedury są przeważnie trudne do załatwienia. Korzystając z naszych usług, ma się problem z głowy. Nie fatygujemy Klienta – formalności są ograniczone do minimum. Jest on zobowiązany jedynie do określenia swoich preferencji. Leasing aut z UE to proces, na którym może skorzystać każda osoba. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o najwyższą jakość obsługi Klienta. Negocjujemy najlepsze warunki – stąd też tak konkurencyjne oferty. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że branża aut używanych i leasingowanych jest trudna i nieraz można się pogubić w gąszczu różnego rodzaju procedur. My ogarniamy poszczególne czynności krok po kroku.

Leasing samochodów ciężarowych z UE, a także innych maszyn i pojazdów musi być atrakcyjny pod względem cenowym. Jest to główny wyznacznik, na który zwraca uwagę każdy Klient. Nasza firma jest pod tym względem konkurencyjna. Ogromne doświadczenie naszego zespołu sprawia, że każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę korzystną opcję. Finalizacja umów związanych z finansowaniem w wygodny dla usługobiorców sposób jest przeprowadzana niemalże błyskawicznie. Specjalizujemy się również w usługach takich, jak leasing naczep z Unii Europejskiej.

Każdy nasz Klient może liczyć na najwyższą jakość obsługi. Przykładamy dużą wagę do kwestii komunikacji. Jasno przedstawiamy zasady i pomagamy podejmować decyzje. Klient ma zapewnione wsparcie na każdym etapie realizacji. Bezbłędnie dopełniamy wszystkich formalności.

Z nami to możliwe!

Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań. Umożliwiamy wyleasingowanie dowolnego pojazdu spełniającego warunek dostawy Wewnątrzwspólnotowej. Oznacza to, że dostawca musi wystawić fakturę VAT!

Posiadamy ogromne doświadczenie w tego rodzaju transakcjach i chętnie pomożemy również Twojej firmie! Zasady są niezwykle proste – zwykle Klient wpłaca minimum 10 do 15% wartości pojazdu, licząc według końcowej ceny w Polsce.

renault kadjar
import aut pod klienta
sprowadzanie aut na zamówienie

Procedury krok po kroku:

 1. Wybierasz samodzielnie lub z naszą pomocą markę, model, kolor, moc i wszelkie inne, istotne dla Ciebie parametry auta.
 2. Sprawdzamy Twoją wiarygodność wraz z preferowanym Leasingodawcą – Alior Leasing, lub też wskazanym przez Ciebie bankiem.
 3. Sprawdzamy pod każdym względem oraz weryfikujemy dane auto w Niemczech, Szwecji, czy też w innym kraju (w zależności od tego, gdzie znajdziemy odpowiadający Ci model).
 4. Wpłacasz należność za pojazd (tę część, która leży po Twojej stronie).
 5. Dokonujemy importu pojazdu, dopłacając resztę kwoty.
 6. Auto trafia do Świdnicy.
 7. Przygotowanie pojazdu do rejestracji dla Leasingodawcy.
 8. Opłacamy akcyzę, przeprowadzamy badania techniczne, wykonujemy tłumaczenia.
 9. Podpisujesz umowę o leasing
 10. Leasingodawca płaci za pojazd.
 11. Odbierasz pojazd od nas lub my Ci do dostarczamy do domu, firmy (na terenie Polski).

Wypełnij formularz

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl