Skup aut Oświęcim

Samochody używane są oferowane zarówno przez osoby prywatne, jak i autokomisy. O ile zakup na własną rękę jest kuszący, o tyle wiąże się z pewnym ryzykiem. Nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy w kwestii motoryzacji, możemy dać się oszukać. W końcu, ile to razy się słyszy o tym, że kilkuletni zakupiony pojazd wymagał zainwestowania ogromnych pieniędzy w naprawę. Sprzedawca nie będzie przecież informował potencjalnego klienta o niektórych usterkach, elementach, które należy wymienić, o przekręconym liczniku czy też o kolizjach z udziałem danego pojazdu. Oczywiście sytuacje te są skrajne i nie zawsze możemy się spotkać z takimi nieuczciwymi praktykami, ale tak naprawdę zawsze powinniśmy się liczyć z pewnym ryzykiem. Czy istnieją zatem sposoby, by odpowiednio się zabezpieczyć? Sprawdzony autokomis to miejsce, w którym możemy nabyć zadbane samochody używane w dobrym stanie technicznym za okazyjną cenę. Carfactor działa w branży od dawna i oferuje najwyższą jakość. Pracownicy posiadają ogromne doświadczenie i są profesjonalistami. Nic nie umknie ich uwadze i każdy model pojazdu dokładnie prześwietlą, zanim trafi on w ręce potencjalnego nabywcy.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Oświęcim

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Nie ma znaczenia, czy szukasz sprawdzonego i popularnego kilkuletniego auta, czy może czegoś, co np. dwa lata temu miało swoją premierę. Komis samochodowy to miejsce, w którym każdy może spełnić swoje motoryzacyjne marzenie. Jeśli chciałbyś zakupić samochód z drugiej ręki, ale nie masz pojęcia, jakimi modelami warto się zainteresować, to możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Pracownicy są prawdziwymi ekspertami, dzięki czemu tuż po przeprowadzeniu krótkiej rozmowy, będą w stanie wskazać idealne opcje dla Ciebie. Z przedstawionych propozycji na pewno wybierzesz takie auto, które CI się spodoba. Decydując się na usługi autokomisu Carfactor, możesz liczyć na pomoc, ale też na oszczędność czasu. Nie będziesz musiał załatwiać żadnych formalności. Wszystko za Ciebie zrobią eksperci. Dotyczy to nie tylko sprzedaży, ale i skupu aut.

  auto

  Skup samochodów Oświęcim

  Jeśli chcesz się pozbyć swojego starego samochodu, to teraz możesz to uczynić w ekspresowym tempie. Pracownicy dojadą w dogodne dla Ciebie miejsce i wycenią Twoje auto. Na miejscu dokonają oceny stanu technicznego i zweryfikują detale. Dzięki temu natychmiast otrzymasz konkretną propozycję i uczciwą cenę. Jeśli zdecydujesz się na zawarcie umowy, to środki niemalże natychmiast zostają Ci wypłacane. Cały proces przebiega według jasnych i przejrzystych zasad. Istotna jest również sprawa bezpieczeństwa transakcji. Nie musisz się o nic martwić – Carfactor to elastyczna firma, która dopasowuje się do klienta. Jeśli chcesz mieć pewność, że pozbywasz się samochodu po uczciwej cenie lub też marzy Ci się zakup kilkuletniego, sprawdzonego modelu, to pracownicy Carfactor wyjdą naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Odbierając kluczyki, możesz od razu ruszyć – Twoje nowe auto jest sprawdzone pod każdym względem. Jazda nim na pewno będzie bezpieczna. Kupuj samochód używany z pewnego źródła, a posłuży Ci wiele lat.