fbpx

Auta na zamówienie Dubaj

Auta na zamówienie z Niemiec

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, importujemy samochody na zamówienie z Dubaju.

  Imie i Nazwisko (wymagane)
  Marka i Model (wymagane)
  Budżet całkowity (wymagane)
  Twój numer telefonu (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Dodatkowe uwagi


  Skontaktuj się z nami!

  Opisz jakiego auta szukasz, a my Ci go dostarczymy!
  mail: info@carfactor.pl
  tel: +48/504 057 301 , +48/ 574 057 307

  Auta na zamówienie z Dubaju

  Sprowadzanie samochodów z zagranicy jest skomplikowanym procesem. W końcu należy sprawdzić, skąd dany egzemplarz pochodzi, jaka jest jego historia, stan faktyczny i czy przypadkiem nie jest on odrestaurowanym złomem, który co miesiąc będzie generował masę kosztów. Co więcej, załatwienie wszystkich niezbędnych formalności zajmuje mnóstwo czasu i niesie za sobą niepotrzebny stres – latanie po urzędach, wypełnianie dokumentów, formalności związane z przerejestrowaniem – to tylko część obowiązków.

  Jeśli chcemy zaoszczędzić czas, pieniądze i nie narażać się na problemy i nieprzewidziane okoliczności, to warto przyjrzeć się firmie Carfactor oferującej sprowadzanie samochodów z zagranicy. Jak doskonale wiesz, zakup wymarzonego auta nie jest łatwy. Nowości w salonach kosztują sporo pieniędzy. Model z zagranicy, który był przez krótki czas eksploatowany, jest przeważnie dostępny w atrakcyjnej cenie. Mało tego, zdarza się, że posiada on bogatszą wersję wyposażenia, inny silnik i dodatki, dokładnie takie, jak nas interesują. Jak zatem znaleźć używany samochód, który będzie nam odpowiadał pod każdym względem?

  Sprowadzanie aut na zamówienie z Dubaju

  Carfactor to firma, którą cechuje elastyczność i indywidualne podejście do klienta. Każde zlecenie dotyczące sprowadzenia samochodu na zamówienie jest dokładnie zaplanowane. Dokładny research daje klientom ogromne szanse, że ich wymarzony model auta będzie dostępny.

  Zwracając się do firmy specjalizującej się w imporcie samochodów, mamy pewność, że wszelkie niezbędne informacje i szczegóły zostaną sprawdzone. Eksperci zweryfikują wszelkie dane, historię i faktyczny stan pojazdu. Przeprowadzą dokładne oględziny i poddadzą auto badaniu technicznemu – dzięki temu zyskasz pewność, że kupujesz egzemplarz odpowiedniej jakości, w dobrym stanie, który jest wart swojej ceny. Zapotrzebowanie na auta z zagranicy jest spore – coraz więcej osób uświadamia sobie, że na obcych rynkach można zakupić naprawdę zadbane modele i to w bogatszych wersjach wyposażenia, z innymi silnikami, czy też w różnych odcieniach określonego koloru.

  Weryfikacja stanu technicznego

  Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce.

  Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez
  profesjonalnego rzeczoznawcę.

  Raport obejmuje takie pozycje jak:
  – sprawdzenie pojazdu pod kątem wypadkowości
  – weryfikacja stanu technicznego silnika, zawieszenia
  – wykonanie jazdy testowej, inspekcja przyrządów
  -weryfikacja elementów wyposażenie

  Finansowanie pomostowe

  Chcesz kupić samochód na kredyt, leasing? Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę
  finansowania zakupu Twojego nowe pojazdu. Sprowadzanie aut może być z łatwością finansowane.

  Samochody na zamówienie Dubaj

  Carfactor sprowadza samochody na zamówienie z różnych krajów. Rozległy teren działania sprawia, że znalezienie modeli aut nieczęsto spotykanych na naszych krajowych drogach jest naprawdę spore. Mało tego, cały proces nie zajmuje dużo czasu. Termin od złożenia zamówienia do realizacji jest ustalony. Wszystko przebiega sprawnie, a ewentualne problemy załatwiają eksperci z branży.

  Jak wiesz, przy zakupie używanego auta z zagranicy, musisz się zająć masą formalności, choćby takich jak przerejestrowanie, wizyty w urzędach itp. Jesteś również narażony na dodatkowe koszty, o których podczas zakupu niekoniecznie byłeś poinformowany. Samodzielne ściąganie auta może się wiązać z mnóstwem przeszkód. Powierzając cały proces firmie Carfactor, mamy problem z głowy. Samochody na zamówienie sprowadzane przez ekspertów są wybierane z dbałością o wszystkie szczegóły. Nie ma ryzyka, że trafimy na wadliwy model.

  Sprowadzanie samochodów na zamówienie z Dubaju

  Auta z zagranicy są kuszące również ze względu na korzystną cenę. Ciekawe ogłoszenia pojawiające się w różnych serwisach odstraszają, kiedy spojrzymy na koszty. Poza granicami naszego kraju można zakupić takie same samochody w bogatszych wersjach wyposażenia po niższej cenie. Mało tego, różnorodnych opcji jest sporo. Już nie musimy się stresować, że spośród ofert dotyczących sprzedaży naszego wymarzonego samochodu, tylko jedno ogłoszenie jest warte przyjrzenia się jemu bliżej.

  Carfactor przeprowadza research w wielu miejscach i przedstawia klientom dostępne propozycje. Teraz zakup używanego auta z zagranicy staje się naprawdę prosty. Powierz cały proces profesjonalistom, oszczędź swoje nerwy i czasu i ciesz się udanym zakupem. Twoje jedyne zadanie to zaznaczenia, jakimi samochodami i konkretnymi wersjami jesteś zainteresowany oraz określenie, jakie środki jesteś w stanie przeznaczyć na zakup. Przekonaj się sam, w jak szybki i bezstresowy sposób można kupić auto.