Skup aut Dąbrowa Tarnowska

Sprawdzony komis samochodowy świadczy kompleksowe usługi, prowadząc skup auto oraz sprzedaż modeli używanych. Cały proces nie powinien przysparzać klientowi żadnych problemów. Powierzając go ekspertom, można liczyć na błyskawiczne załatwienie sprawy, przejrzyste procedury, doradztwo oraz bezpieczeństwo. Interesy obydwu stron muszą być zabezpieczone. Z racji tego, że Carfactor działa w branży aut używanych od wielu lat, to każda osoba korzystająca z usług firmy może liczyć na pełen profesjonalizm. Nie musisz się przejmować żadnymi formalnościami. Wszystko załatwione zostanie za Ciebie, Ty zaś będziesz mógł od razu odebrać auto i nim odjechać lub w przypadku skupu, otrzymać pieniądze. Zaoszczędzisz dzięki temu masę czasu i energii. Co więcej, nie będziesz również denerwować. Eksperci z Carfactor są przygotowani na każdą ewentualność. Ty, jako klient będziesz od samego początku poinformowany o tym, jak krok po kroku wyglądają procedury i ile czasu zajmą. Pracownicy posiadają ogromne doświadczenie zawodowe, dzięki czemu możesz liczyć na konkretne wskazówki, a prócz tego masz zagwarantowaną elastyczność.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Dąbrowa Tarnowska

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Carfactor to autokomis działający na najwyższym poziomie, dbający o odpowiednią jakość swoich usług. Wszystko to sprawia, że każdy klient ma szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o zakup używanego pojazdu. Nie ma znaczenia to, jaki model Cię interesuje. Zawsze znajdziesz coś dla siebie. W ofercie znajdują się zarówno auta z zagranicy, jak i egzemplarze skupione od prywatnych właścicieli. Jeśli sam nie do końca wiesz, czego oczekujesz, to pracownicy służą pomocą. Pomogą oni doprecyzować Twoje oczekiwania i zaproponują opcje, z których na pewno coś przykuje Twoją uwagę.

  auto

  Skup samochodów Dąbrowa Tarnowska

  Jeśli akurat pozbywasz się auta i chcesz mieć pewność, że otrzymasz uczciwą kwotę, to powierz to zadanie profesjonalistom, doskonale rozeznanym w branży motoryzacyjnej. Skup samochodów odbywa się w dogodnym dla klienta miejscu. Auto jest sprawdzane pod kątem technicznym, a proponowana cena jest naprawdę konkurencyjna. Ty sam od razu otrzymujesz zapłatę. Jasno określone zasady sprawiają, że po drodze nie napotkasz żadnych trudności.

  Auto komis Dąbrowa Tarnowska

  Carfactor dba również o to, by cała transakcja była całkowicie bezpieczna. Decydując się na skorzystanie z komisu samochodowego, musisz mieć pewność, że zostaniesz uczciwie potraktowany, dlatego też warto postawić na sprawdzone miejsca. Dostępne na miejscu samochody używane zostały sprawdzone i są całkowicie bezpieczne. Wybrany model nie będzie wymagał ponoszenia dodatkowego nakładu pieniężnego. Oferta Carfactor obejmuje auta używane w dobrym stanie technicznym pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Poszczególne egzemplarze może zakupić w okazyjnych cenach. Na pewno będziesz zadowolony. Autokomis zaproponuje Ci warunki, które na pewno zaakceptujesz. Zaufaj profesjonalistom i miej pewność, że dobrze wybrałeś.