Skup aut Tarnów

Zakup używanego auta lub jego sprzedaż to procesy, które wymagają sporo czasu i cierpliwości. Niezbędna jest tutaj również choćby minimalna wiedza dotycząca motoryzacji – dzięki temu możemy uniknąć sytuacji, w których ktoś próbuje nas oszukać. Załatwienie wszystkich spraw na własną rękę wiąże się również z pewnym ryzykiem – nie zawsze jesteśmy w stanie samodzielne zweryfikować np. historię samochodu. Bieganie po urzędach, dodatkowe opłaty i wypisywanie kolejnych dokumentów to także pracochłonne czynności, które kosztują sporo nerwów. Komis samochodowy wszystkie te kwestie załatwia za nas. Carfactor to firma z ogromnym doświadczeniem, która na rynku działa od dawna. Jej specjalizacją są samochody używane i skup aut. Jak wiadomo, branża ta jest dosyć skomplikowana, zwłaszcza dla osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia. Doświadczeni pracownicy, przed którymi zagadnienia związane z motoryzacją nie mają żadnych tajemnic, posłużą pomocą na każdym etapie.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Tarnów

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Samochody używane od zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Rynek ten daje ogromne szanse na znalezienie dobrej klasy pojazdu w rozsądnej cenie. Mało tego, ogromny wybór sprawia, że możemy wybrać dokładnie taki model, jaki się nam marzy. Oferta Carfactor jest niezwykle rozbudowana, dzięki czemu szanse na znalezienie czegoś odpowiedniego są ogromne. Firma zrobi wszystko, żeby spełnić Twoje oczekiwania. Nie ma znaczenia, jaki egzemplarz Cię interesuje. W propozycjach dostępne są samochody używane, które zadowolą wymagających klientów o wyrafinowanych gustach. Jeśli poszukujesz kilkuletniego auta w okazyjnej cenie, to również nie będziesz narzekał.

  Pracownicy pomogą Ci wybrać konkretny model, jeśli nie masz pojęcia, czego tak naprawdę szukasz. Na podstawie krótkiej rozmowy z Tobą wskażą Ci kilka propozycji i podpowiedzą, jakimi egzemplarzami warto się zainteresować. Wszystkie samochody używane w ofercie są sprawdzone zarówno pod względem stanu technicznego, jak i historii i innych detali. Doświadczonym ekspertom z Carfactor nic nie umknie – możesz być spokojny o kwestie bezpieczeństwa i o to, czy Twój nabytek jest sprawny i nie będzie wymagał dodatkowego nakładu pieniędzy. Nieustanne naprawy używanych aut to standard – jeśli chcesz uniknąć tego, to skorzystanie z usług sprawdzonego autokomisu będzie najlepszą opcją.

  auto

  Skup samochodów Tarnów

  Skup samochodów to rozwiązanie, które pozwala rozwiązać problemy związane z pozbyciem się używanego auta. Samodzielna sprzedaż może generować sporo problemów. W końcu druga strona często chce negocjować cenę, długo się zastanawia i ostatecznie proces przeciąga się w czasie. Carfactor przeprowadza skup samochodów w zupełnie inny sposób – priorytetem jest tutaj wygoda klienta. Pracownicy dojeżdżają do wskazanego miejsca i przeprowadzają oględziny określonego modelu. Sprawdzany jest jego stan techniczny oraz detale. Dzięki temu wycena jest dokonywana od razu, a klient ma gwarancję, że otrzymuje uczciwą propozycję. Wypłata jest realizowana praktycznie od ręki. Jeśli szukasz ekspertów w branży samochodów używanych, to Carfactor jest odpowiednim wyborem!