Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie z Włoch

  Używane samochody z zagranicy są chętnie kupowane przez polskich klientów z wielu powodów. Przede wszystkim auta z innych krajów uchodzą za solidniejsze. Nierzadko możemy liczyć na naprawdę korzystną cenę. Prócz tego są one przeważnie w bardzo dobrym stanie technicznym. Uwagę przykuwają również różne wersje wyposażenia i dodatków, które nie zawsze są dostępne w Polsce.

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 20:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Osoby, które poszukują samochodu w określonej wersji, z danym silnikiem także nie będą zawiedzone. W ogłoszeniach z innych krajów na pewno każda osoba znajdzie coś idealnego dla siebie. Powierzając wszystkie czynności firmie Carfactor, oferującej sprowadzanie samochodów z zagranicy, możesz być pewien, że cała operacja zakończy się sukcesem. Zanim profesjonaliści przejdą do głównej czynności, przeprowadzą staranny wywiad z klientem, w trakcie którego określą wszystkie parametru wymarzonego modelu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, na pewno uda się im znaleźć dokładnie takie auto, które będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Włoch

   Wszystkie procesy są kontrolowane w każdym najmniejszym detalu. Prawdopodobieństwo natknięcia się na oszustów, którzy oferują auta powypadkowe lub modele wymagające ogromnego wkładu finansowego, zostaje całkowicie wyeliminowane. Klient jest informowany o postępach na bieżąco i co najważniejsze – może on liczyć na naprawdę szybką realizację. Dlaczego auta z zagranicy są tak chętnie nabywane? Drogi u naszych zachodnich sąsiadów są przeważnie w dużo lepszym stanie niż w Polsce, co przekłada się na stan techniczny auta. Jeśli porównamy kondycję auta po dwóch latach eksploatacji w Niemczech i u nas, to bez wątpienia zauważymy różnicę. Choćby z tej przyczyny, wybierając samochód używany, warto zdecydować się na auto z zagranicy.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z zagranicy

   Bez względu na to, czy chcesz zakupić popularny egzemplarz auta, czy może taki, który nie jest szczególnie często spotykany – np. wyposażony w konkretny silnik, możesz liczyć na to, że firmie Carfactor uda się spełnić Twoje marzenie. Firma zrobi wszystko, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Samochody z zagranicy bardzo często posiadają bogate, wręcz luksusowe, wersje wyposażenia, ale też różne inne dodatki.

   W Polsce konsumenci decydują się przeważnie na zakup podstawowych wersji pojazdów. Samochody na zamówienie, sprowadzane z innych krajów są dostępne dla każdego i to w niezwykle korzystnej cenie. Należy jednak podkreślić, że kiedy już zdecydujemy się na takie rozwiązanie, to warto powierzyć realizację profesjonalistom z doświadczeniem. Usługa ściąganie aut oferowana przez Carfactor daje szansę na nabycie wymarzonego auta w doskonałym stanie po atrakcyjnej cenie.

   Firma Carfactor od wielu lat działa prężnie na rynkach motoryzacyjnych w Europie. Dzięki temu klienci mają szeroki wybór oraz mogą liczyć na to, że nawet wyjątkowy model, rzadko występujący na krajowych drogach, może zostać znaleziony w ogłoszeniach i sprowadzony. Samochody na zamówienie są sprawdzone pod każdym kątem. Eksperci analizują każdy detal, a dzięki solidnej wiedzy w dziedzinie motoryzacji, popartej ogromnym doświadczeniem, masz pewność, że nic im nie umknie.

   Carfactor oferuje ściąganie aut jedynie ze sprawdzonego i z pewnego źródła. Historia pojazdów jest weryfikowana. Nie musisz się obawiać, że kupujesz jedynie ładnie wyglądający pojazd, który brał udział w poważnym wypadku. Przy ściąganiu samochód na własną rękę, nie zawsze udaje się uniknąć błędów. Na każdym kroku czyhają na nas pułapki, których nie jesteśmy w stanie wyłapać. Prawdopodobieństwo, że staniemy się ofiarą nieuczciwego sprzedawcy, jest zatem spore. Zaufaj ekspertom – powierz sprowadzenie auta profesjonalistom. Nie bez znaczenia pozostają również formalności – nie będziesz tracić czasu na załatwienie spraw urzędowych. Swoim nowym autem będziesz mógł się cieszyć od razu, tuż po otrzymaniu kluczyków.