fbpx

Auta na zamówienie Włochy

Auta na zamówienie z Niemiec

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, importujemy samochody na zamówienie w Włoch.

  Imie i Nazwisko (wymagane)
  Marka i Model (wymagane)
  Budżet całkowity (wymagane)
  Twój numer telefonu (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Dodatkowe uwagi


  Skontaktuj się z nami!

  Opisz jakiego auta szukasz, a my Ci go dostarczymy!
  mail: info@carfactor.pl
  tel: +48/504 057 301 , +48/ 574 057 307

  Auta na zamówienie z Włoch

  Używane samochody z zagranicy są chętnie kupowane przez polskich klientów z wielu powodów. Przede wszystkim auta z innych krajów uchodzą za solidniejsze. Nierzadko możemy liczyć na naprawdę korzystną cenę. Prócz tego są one przeważnie w bardzo dobrym stanie technicznym. Uwagę przykuwają również różne wersje wyposażenia i dodatków, które nie zawsze są dostępne w Polsce.

  Osoby, które poszukują samochodu w określonej wersji, z danym silnikiem także nie będą zawiedzone. W ogłoszeniach z innych krajów na pewno każda osoba znajdzie coś idealnego dla siebie. Powierzając wszystkie czynności firmie Carfactor, oferującej sprowadzanie samochodów z zagranicy, możesz być pewien, że cała operacja zakończy się sukcesem. Zanim profesjonaliści przejdą do głównej czynności, przeprowadzą staranny wywiad z klientem, w trakcie którego określą wszystkie parametru wymarzonego modelu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, na pewno uda się im znaleźć dokładnie takie auto, które będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom.

  Sprowadzanie aut na zamówienie z Włoch

  Wszystkie procesy są kontrolowane w każdym najmniejszym detalu. Prawdopodobieństwo natknięcia się na oszustów, którzy oferują auta powypadkowe lub modele wymagające ogromnego wkładu finansowego, zostaje całkowicie wyeliminowane. Klient jest informowany o postępach na bieżąco i co najważniejsze – może on liczyć na naprawdę szybką realizację. Dlaczego auta z zagranicy są tak chętnie nabywane? Drogi u naszych zachodnich sąsiadów są przeważnie w dużo lepszym stanie niż w Polsce, co przekłada się na stan techniczny auta. Jeśli porównamy kondycję auta po dwóch latach eksploatacji w Niemczech i u nas, to bez wątpienia zauważymy różnicę. Choćby z tej przyczyny, wybierając samochód używany, warto zdecydować się na auto z zagranicy.

  Weryfikacja stanu technicznego

  Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce.

  Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez
  profesjonalnego rzeczoznawcę.

  Raport obejmuje takie pozycje jak:
  – sprawdzenie pojazdu pod kątem wypadkowości
  – weryfikacja stanu technicznego silnika, zawieszenia
  – wykonanie jazdy testowej, inspekcja przyrządów
  -weryfikacja elementów wyposażenie

  Finansowanie pomostowe

  Chcesz kupić samochód na kredyt, leasing? Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę
  finansowania zakupu Twojego nowe pojazdu. Sprowadzanie aut może być z łatwością finansowane.

  Samochody na zamówienie Włochy

  Bez względu na to, czy chcesz zakupić popularny egzemplarz auta, czy może taki, który nie jest szczególnie często spotykany – np. wyposażony w konkretny silnik, możesz liczyć na to, że firmie Carfactor uda się spełnić Twoje marzenie. Firma zrobi wszystko, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Samochody z zagranicy bardzo często posiadają bogate, wręcz luksusowe, wersje wyposażenia, ale też różne inne dodatki.

  W Polsce konsumenci decydują się przeważnie na zakup podstawowych wersji pojazdów. Samochody na zamówienie, sprowadzane z innych krajów są dostępne dla każdego i to w niezwykle korzystnej cenie. Należy jednak podkreślić, że kiedy już zdecydujemy się na takie rozwiązanie, to warto powierzyć realizację profesjonalistom z doświadczeniem. Usługa ściąganie aut oferowana przez Carfactor daje szansę na nabycie wymarzonego auta w doskonałym stanie po atrakcyjnej cenie.

  Sprowadzanie samochodów na zamówienie z Włoch

  Firma Carfactor od wielu lat działa prężnie na rynkach motoryzacyjnych w Europie. Dzięki temu klienci mają szeroki wybór oraz mogą liczyć na to, że nawet wyjątkowy model, rzadko występujący na krajowych drogach, może zostać znaleziony w ogłoszeniach i sprowadzony. Samochody na zamówienie są sprawdzone pod każdym kątem. Eksperci analizują każdy detal, a dzięki solidnej wiedzy w dziedzinie motoryzacji, popartej ogromnym doświadczeniem, masz pewność, że nic im nie umknie.

  Carfactor oferuje ściąganie aut jedynie ze sprawdzonego i z pewnego źródła. Historia pojazdów jest weryfikowana. Nie musisz się obawiać, że kupujesz jedynie ładnie wyglądający pojazd, który brał udział w poważnym wypadku. Przy ściąganiu samochód na własną rękę, nie zawsze udaje się uniknąć błędów. Na każdym kroku czyhają na nas pułapki, których nie jesteśmy w stanie wyłapać. Prawdopodobieństwo, że staniemy się ofiarą nieuczciwego sprzedawcy, jest zatem spore. Zaufaj ekspertom – powierz sprowadzenie auta profesjonalistom. Nie bez znaczenia pozostają również formalności – nie będziesz tracić czasu na załatwienie spraw urzędowych. Swoim nowym autem będziesz mógł się cieszyć od razu, tuż po otrzymaniu kluczyków.