Skup aut Bochnia

Branża motoryzacyjna jest pełna pułapek. Decydując się na konkretny zakup lub sprzedaż, należy zwrócić uwagę na masę detali, nawet takich, które z pozoru są nieistotne. Jeśli interesują nas samochody używane, to sprawa jeszcze bardziej się komplikuje. W końcu nie każdy pojazd jest wart uwagi, a samodzielnie nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko sprawdzić. Podobnie rzecz wygląda przy sprzedaży starego auta. Skąd mamy wiedzieć, że otrzymamy uczciwą cenę? Korzystając ze sprawdzonego komisu samochodowego, wszystkim zajmują się eksperci z ogromnym doświadczeniem. Carfactor działa na rynku od dawna. Pracownicy do każdej sprawy podchodzą z zaangażowaniem i z profesjonalizmem. Co ważne, cechuje ich elastyczność – są w stanie zawsze dopasować się do potrzeb, oczekiwań i preferencji klienta. Nie ma znaczenia, jakie są Twoje wymagania – teraz masz pewność, że wszystkie one zostaną spełnione, a Ty sam nie będziesz musiał poświęcać swojego cennego czasu na formalności. Prócz tego, nie zostaniesz narażony na żadne dodatkowe koszty. Od początku wszystko zostanie Ci wyjaśnione. Każda kolejna czynność będzie przebiegała zgodnie z planem przedstawionym Ci już na wstępie.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Bochnia

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Carfactor to autokomis, któremu można zaufać. W bogatej ofercie aut używanych każda osoba znajdzie coś dla siebie. Nie ma znaczenia to, czy chce nabyć solidne, sprawdzone kilkuletnie auto używane, czy może niemalże nowy model bogato wyposażony. Jeśli sam do końca nie wiesz, który samochód byłby dla Ciebie najbardziej odpowiedni, to możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Pracownicy są doskonale zorientowani w temacie i wspólnie z Tobą ustalą parametry idealnego dla Ciebie auta na podstawie Twoich wskazówek lub preferencji. Kupując auta używane z komisu samochodowego Carfactor, masz pewność, że zostały one sprawdzone zarówno pod względem technicznym, jak i historii. Pracownikom nie umknie żaden szczegół. Klient, nabywając pojazd, może nim od razu odjechać. Samochód jest bezpieczny i gotowy do użytku, a co najważniejsze – sprawdzi się zarówno do jazdy po mieście, jak i na trasach.

  auto

  Skup samochodów Bochnia

  Autokomis Carfactor prowadzi również skup aut. W przypadku tej usługi klient ma zagwarantowaną maksymalną wygodę. Całość odbywa się w dogodnym dla klienta miejscu. Pracownicy sprawdzają od razu stan pojazdu i dokonują wyceny. Żadne formalności nie leżą po Twojej stronie. Wszystkim zajmuje się komis – dzięki temu nie tracisz nerwów i czasu. Za swoje stare auto jest Tobie proponowana uczciwa cena, najlepsza na rynku. Nie musisz się obawiać tego, że zostaniesz oszukany przez osobę prywatną. Carfactor działa w oparciu o przejrzyste zasady i kieruje się uczciwością. Rozliczenie następuje niemalże od razu – nie będziesz musiał czekać tygodniami na gotówkę. Nie ryzykuj – zaufaj ekspertom. Komis samochodowy nie bez przyczyny cieszy się tak znakomitymi opiniami. Twoje interesy są zabezpieczane na każdym kroku. Zakup używanego auta lub pozbycie się go może być naprawdę bezproblemowe!