Skup aut Nowy Targ

Mawia się, że samochody używane nieraz lubią sprawiać problemy. Kupując je z pewnych źródeł, możesz się jednak przed tym przestrzec. Decydując się na nabycie na własną rękę pojazdu, nie zawsze wiesz, skąd dane auto pochodzi, jaka jest jego historia oraz jego faktyczny stan. Pamiętaj, że zdarzają się różne sytuacje – nie warto pozostawiać czegokolwiek przypadkowi. Zdaj się na profesjonalne doradztwo i skorzystaj z usług komisu samochodowego, który działa w branży od dawna. Carfactor to elastyczna firma, która wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Auta używane przed pracownikami nie mają żadnych tajemnic. Każdy egzemplarz jest dokładnie sprawdzany, zanim trafi do sprzedaży – dzięki temu masz pewność, że kupujesz sprawny pojazd, który Ci posłuży wiele lat. Autokomis prowadzi też skup aut. Decydując się na taką usługę, masz gwarancję, że zostanie Ci zaoferowana rozsądna cena, która Cię zadowoli. Nie będziesz już musiał czekać miesiącami, zanim ktoś odkupi od Ciebie pojazd.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Nowy Targ

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  W propozycjach Carfactor, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Oferowane samochody używane są zadbane i bezpieczne. Ich stan techniczny jest dobry – dzięki temu nie będziesz musiał ponosić dodatkowych kosztów na naprawy. Pracownicy weryfikują również historię samochodu. Inwestując w takie auto, zyskasz pewność, że nie posiada ono ukrytych defektów. Wśród bogatej oferty znajdują się egzemplarze z segmentu premium, jak i popularne modele. Nie ma znaczenia, jakie są Twoje wymagania. Eksperci z Carfactor na pewno zrobią wszystko, by je spełnić. Możesz liczyć na fachowe doradztwo. Już po krótkiej rozmowie zostaną Ci wskazane auta, które na pewno Cię zainteresują. Wszystkie formalności możesz załatwić w jednym miejscu. Koniec z bieganiem po urzędach. Od samego początku jesteś informowany o ostatecznej cenie. Przejrzysta umowa zabezpiecza odpowiednio transakcję. Jeśli chcesz mieć pewność, że z zakupionym autem wszystko jest w porządku, to dobrze trafiłeś! Komis samochodowy Carfactor oferuje wyłącznie najlepsze pojazdy używane.

  auto

  Skup samochodów Nowy Targ

  Rynek samochodów używanych jest trudny nawet dla tych osób, które orientują się w temacie. Częste niedopowiedzenia, ukryte usterki to zaledwie początek. Ufając ekspertom, oszczędzisz sobie problemów. Każdy pojazd, zanim trafi do sprzedaży, jest poddawany dokładnemu przeglądowi. Profesjonalistom nie umknie żaden szczegół. Co więcej, możesz liczyć na elastyczność. Dla Carfactor to klient jest najważniejszy. Pozbywając się starego auta, masz pewność, że od razu otrzymasz za nie środki. Cały proces nie będzie zajmował nie wiadomo ile czasu, jak w przypadku samodzielnej sprzedaży. Skup aut jest realizowany na dogodnych dla klienta warunkach. Pracownicy przyjeżdżają we wskazane miejsce i zaczynają działać. Na miejscu weryfikowany jest stan techniczny auta. Dzięki temu możliwa jest natychmiastowa wycena. Korzystając z Carfactor, masz pewność, że wszystkie kwestie związane z pozbyciem się starego auta lub też zakupem używanego egzemplarza załatwisz błyskawicznie.