Sprowadzamy z zagranicy auta używane, wysokiej klasy!

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu Klientom wysokiej klasy aut używanych. Wybieramy pojazdy w najlepszym stanie i w optymalnej cenie. Sprowadzanie aut z zagranicy to zadanie dla specjalistów – my się do takich zaliczamy. Stawiamy na najwyższą jakość – dlatego też wyróżniamy się na tle konkurencji. Wymagania Klienta są dla nas najważniejsze i przykładamy do nich szczególnie dużą wagę. Import samochodów na zamówienie przeprowadzamy według jasnych zasad, które omawiamy krok po kroku z Klientem.

Wszystkie procedury przeprowadzamy tak szybko, jak to tylko możliwe. Klient nie jest fatygowany – jego jedynym zadaniem jest wskazanie wymarzonego modelu – może to uczynić samodzielnie lub też korzystając z naszej porady. Każdy wybór może być z nami uzgadniany. Nasza specjalizacja to import aut z Niemiec, ale nie tylko. Szukamy wymarzonych modeli także w innych krajach – import samochodów ze Szwecji, Belgii, Francji, Austrii, Holandii i pozostałej części Europy nie stanowi dla nas problemu.

Jesteśmy ekspertami i trzymamy się najwyższych standardów. Sprowadzane auta są przez nas sprawdzane w każdym detalu. Klient nie jest pozostawiony sam sobie. Doskonale wiemy, że pomoc w sprawdzaniu aut jest bardzo ważna – w końcu samodzielna weryfikacja nie zawsze jest możliwa. Przez lata działalności wypracowaliśmy swoje skuteczne metody. Ufając nam, Klienci mają pewność, że inwestują w solidny model, wart swojej ceny.

Zaufaj ekspertom w dziedzinie sprowadzania aut

Zapewniamy pełną obsługę finansową (leasing, kredyt), co jest niezwykle wygodne dla Klientów. Dzięki temu formalności leżące po Twojej stronie są ograniczone do minimum. Załatwianie kwestii finansowania wiąże się z masą procedur – decydując się na współpracę z nami, masz to z głowy. Leasing z UE staje się bardzo popularny – zdaj się w tej sprawie na nas!

Samochody na zamówienie są importowane od zweryfikowanych dostawców, sieci dilerskich lub osób prywatnych. Klienci mogą być spokojni o pochodzenie auta, historię i jego stan. Gwarantujemy, że sprowadzone pojazdy pochodzą z legalnych źródeł i mają jasną przeszłość. Nasza firma ręczy również za stan techniczny, czego dowodem jest 12-miesięczna gwarancja na auto, ale też na podzespoły techniczne.

Nasza firma posiada także autokomis Kraków, na którym znajdują się pojazdy z naszego stocku oraz auta Klientów. Oferujemy pomoc w sprzedaży samochodów używanych. Wszystkie modele są przez nas sprawdzone. Świadczymy usługę skup aut Kraków. Skupujemy sprawne samochody wszystkich marek na terenie Małopolski, Śląska jak i reszty kraju. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku!

Wypełnij formularz

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela NIeczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl