Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie ze Szwecji

  Zakup używanego auta sprowadzonego z zagranicy nie musi być stresujący. Wystarczy tę sprawę powierzyć profesjonalistom, którzy posiadają doświadczenie w tym temacie. Samodzielne ściąganie samochodów wiąże się z ryzykiem i z poświęceniem sporej ilości wolnego czasu. Warto ułatwić sobie życie. Carfactor zrobi wszystko, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Bez względu na to, czy poszukujesz popularnego egzemplarza, czy może takiego, który niezbyt często jest widywany na ulicach, to teraz Twoje marzenie może się spełnić.

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 20:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Wybieranie auta nie jest wcale proste. Nowości z salonów sporo kosztują, a modele używane na naszym krajowym rynku nie zawsze są warte uwagi. Choćby z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na auta z zagranicy. Zaletą tego rozwiązania jest również to, że możemy wybierać spośród wielu wersji wyposażenia czy też silnika. Nieraz za atrakcyjną cenę dostępne są pojazdy bogato wyposażone z różnymi dodatkami. Fani określonych typów silnika lub napędu również nie będą zawiedzeni – znalezienie takiego auta nie przysporzy żadnych problemów.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie ze Szwecji

   Carfactor to firma z ogromnym doświadczeniem. Ze względu na solidną wiedzę i znajomość wszystkich procedur, klient może nabyć wymarzony samochód w prosty sposób. Zakup używanego modelu wiąże się z masą formalności, zwłaszcza jeśli ściągamy go z zagranicy. Musimy się przygotować na wizyty w urzędach, przerejestrowanie, dodatkowe opłaty i nie tylko. Wszystkie te procedury zabierają masę czasu, a dodatkowo w międzyczasie mogą nas i tak spotkać różne nieprzewidziane sytuacje.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z zagranicy

   Powierzając wszystkie zadania firmie Carfactor, mamy problem z głowy. Eksperci będą wiedzieli jak podejść do tematu i wszystko załatwią za nas. Dzięki temu ominą nas nerwy i zaoszczędzimy masę czasu. Prócz tego, od razu będziemy wiedzieć, na jakie koszty musimy się przygotować. Formalności zostają więc ograniczone do minimum. Naszym jedynym zadaniem jest wskazanie modelu, jakim jesteśmy zainteresowani. Całą resztą zajmą się profesjonaliści.

   Firma Carfactor specjalizuje się w sprowadzaniu samochodów z Europy, ale nie tylko. Ściągane auta z zagranicy pochodzą ze sprawdzonych źródeł – nie ponosisz zatem żadnego ryzyka. Każdy pojazd jest zweryfikowany pod kątem technicznym, dzięki czemu klient ma gwarancję, że kupuje egzemplarz sprawy, w który nie trzeba będzie wkładać dodatkowych pieniędzy. Samodzielne ściąganie aut niesie za sobą ryzyko – przecież nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zweryfikować.

   Carfactor analizuje historię pojazdów i wybiera dla swoich klientów jedynie te, które w przeszłości nie brały udziału w poważnych incydentach. Samochody na zamówienie są w idealnym stanie. Eksperci z firmy szczegółowo analizują rynek motoryzacyjny danego kraju – ściąganie samochodów jest szczegółowo zaplanowane. Żaden etap nie zostaje pominięty. Każdy detal jest dokładnie sprawdzany, dzięki czemu klienci mają pewność, że kupują samochody używane w bardzo dobrym stanie.

   Poszukiwania wymarzonych aut na rynkach różnych krajów daje ogromne możliwości. Prawdopodobieństwo, że nabędziesz wskazany model, jest bardzo duże. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że samochody z zagranicy są dostępne w korzystnej cenie. Carfactor zadba o interesy klienta – firma nadzoruje każdy drobiazg, by proces przebiegł bez żadnych problemów. Mało tego, zajmie się również negocjacją ceny. Każda osoba ma zatem pewność, że nabywa pojazd w możliwie najkorzystniejszym wariancie cenowym.

   Cały proces sprowadzania auta nie zabiega dużo czasu. Tuż po przyjęciu zlecenia, Carfactor niezwłocznie zabiera się do jego realizacji. Dzięki starannej weryfikacji wszystkich modeli, popartej doświadczeniem i wiedzą, firma wybiera jedynie modele w bardzo dobrym stanie. Samochody na zamówienie są dostarczane przez profesjonalistów. Marzysz o nowym aucie? Nie wahaj się – zaufaj ekspertom, a na pewno będziesz zadowolony!