fbpx

Auta na zamówienie Szwecja

Auta na zamówienie z Niemiec

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, importujemy samochody na zamówienie ze Szwecji.

  Imie i Nazwisko (wymagane)
  Marka i Model (wymagane)
  Budżet całkowity (wymagane)
  Twój numer telefonu (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Dodatkowe uwagi


  Skontaktuj się z nami!

  Opisz jakiego auta szukasz, a my Ci go dostarczymy!
  mail: info@carfactor.pl
  tel: +48/504 057 301 , +48/ 574 057 307

  Auta na zamówienie ze Szwecji

  Zakup używanego auta sprowadzonego z zagranicy nie musi być stresujący. Wystarczy tę sprawę powierzyć profesjonalistom, którzy posiadają doświadczenie w tym temacie. Samodzielne ściąganie samochodów wiąże się z ryzykiem i z poświęceniem sporej ilości wolnego czasu. Warto ułatwić sobie życie. Carfactor zrobi wszystko, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Bez względu na to, czy poszukujesz popularnego egzemplarza, czy może takiego, który niezbyt często jest widywany na ulicach, to teraz Twoje marzenie może się spełnić.

  Wybieranie auta nie jest wcale proste. Nowości z salonów sporo kosztują, a modele używane na naszym krajowym rynku nie zawsze są warte uwagi. Choćby z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na auta z zagranicy. Zaletą tego rozwiązania jest również to, że możemy wybierać spośród wielu wersji wyposażenia czy też silnika. Nieraz za atrakcyjną cenę dostępne są pojazdy bogato wyposażone z różnymi dodatkami. Fani określonych typów silnika lub napędu również nie będą zawiedzeni – znalezienie takiego auta nie przysporzy żadnych problemów.

  Sprowadzanie aut na zamówienie ze Szwecji

  Carfactor to firma z ogromnym doświadczeniem. Ze względu na solidną wiedzę i znajomość wszystkich procedur, klient może nabyć wymarzony samochód w prosty sposób. Zakup używanego modelu wiąże się z masą formalności, zwłaszcza jeśli ściągamy go z zagranicy. Musimy się przygotować na wizyty w urzędach, przerejestrowanie, dodatkowe opłaty i nie tylko. Wszystkie te procedury zabierają masę czasu, a dodatkowo w międzyczasie mogą nas i tak spotkać różne nieprzewidziane sytuacje.

  Powierzając wszystkie zadania firmie Carfactor, mamy problem z głowy. Eksperci będą wiedzieli jak podejść do tematu i wszystko załatwią za nas. Dzięki temu ominą nas nerwy i zaoszczędzimy masę czasu. Prócz tego, od razu będziemy wiedzieć, na jakie koszty musimy się przygotować. Formalności zostają więc ograniczone do minimum. Naszym jedynym zadaniem jest wskazanie modelu, jakim jesteśmy zainteresowani. Całą resztą zajmą się profesjonaliści.

  Weryfikacja stanu technicznego

  Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce.

  Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez
  profesjonalnego rzeczoznawcę.

  Raport obejmuje takie pozycje jak:
  – sprawdzenie pojazdu pod kątem wypadkowości
  – weryfikacja stanu technicznego silnika, zawieszenia
  – wykonanie jazdy testowej, inspekcja przyrządów
  -weryfikacja elementów wyposażenie

  Finansowanie pomostowe

  Chcesz kupić samochód na kredyt, leasing? Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę
  finansowania zakupu Twojego nowe pojazdu. Sprowadzanie aut może być z łatwością finansowane.

  Samochody na zamówienie Szwecja

  Firma Carfactor specjalizuje się w sprowadzaniu samochodów z Europy, ale nie tylko. Ściągane auta z zagranicy pochodzą ze sprawdzonych źródeł – nie ponosisz zatem żadnego ryzyka. Każdy pojazd jest zweryfikowany pod kątem technicznym, dzięki czemu klient ma gwarancję, że kupuje egzemplarz sprawy, w który nie trzeba będzie wkładać dodatkowych pieniędzy. Samodzielne ściąganie aut niesie za sobą ryzyko – przecież nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zweryfikować.

  Carfactor analizuje historię pojazdów i wybiera dla swoich klientów jedynie te, które w przeszłości nie brały udziału w poważnych incydentach. Samochody na zamówienie są w idealnym stanie. Eksperci z firmy szczegółowo analizują rynek motoryzacyjny danego kraju – ściąganie samochodów jest szczegółowo zaplanowane. Żaden etap nie zostaje pominięty. Każdy detal jest dokładnie sprawdzany, dzięki czemu klienci mają pewność, że kupują samochody używane w bardzo dobrym stanie.

  Sprowadzanie samochodów na zamówienie ze Szwecji

  Poszukiwania wymarzonych aut na rynkach różnych krajów daje ogromne możliwości. Prawdopodobieństwo, że nabędziesz wskazany model, jest bardzo duże. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że samochody z zagranicy są dostępne w korzystnej cenie. Carfactor zadba o interesy klienta – firma nadzoruje każdy drobiazg, by proces przebiegł bez żadnych problemów. Mało tego, zajmie się również negocjacją ceny. Każda osoba ma zatem pewność, że nabywa pojazd w możliwie najkorzystniejszym wariancie cenowym.

  Cały proces sprowadzania auta nie zabiega dużo czasu. Tuż po przyjęciu zlecenia, Carfactor niezwłocznie zabiera się do jego realizacji. Dzięki starannej weryfikacji wszystkich modeli, popartej doświadczeniem i wiedzą, firma wybiera jedynie modele w bardzo dobrym stanie. Samochody na zamówienie są dostarczane przez profesjonalistów. Marzysz o nowym aucie? Nie wahaj się – zaufaj ekspertom, a na pewno będziesz zadowolony!