Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Indywidualne podejście

  Carfactor dostarcza auta na zamówienie bez konieczności wychodzenia z Twojego domowego zacisza. Wiemy, jak ciężki i ryzykowny jest proces zakupu auta z zagranicy.

  Dla tego zapewniamy najwyższą jakość i bezpieczeństwo świadczonej przez nas usługi. Kompleksowo zajmujemy się formalnościami przy imporcie aut na zamówienie. Realizujemy dostawę samochodów „door to door„.

  • wyszukiwanie dopasowanych ofert
  • weryfikacja i ekspertyza
  • obsługa podatkowo/prawna
  • import pojazdu

  Samochody na zamówienie

  To nie jest skomplikowane.

  Kontakt

  Wypełnij formularz, skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły!

  Określimy oczekiwania

  Jakiego auta szukasz ? (marka, model, rocznik,moc, wyposażenie)

  Ekspertyza

  Skanujemy historię pojazdu oraz sprawdzamy go fizycznie według autorskiej procedury

  Import samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto sprowadzamy je dla Ciebie.

  Odbiór samochód

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Zadzwoń do nas!

   Dział Sprzedaży:

   Logo telefon +48 883 057 301   ||    Whatsapp
   Logo telefon +48 884 057 301   ||   Whatsapp

    

   Klienci hurtowi/B2B:

   Logo telefon +48 504 057 301   ||  Whatsapp
   Logo telefon +971 058 576 6413  ||  Whatsapp

    

   Dokumenty, księgowość, transport:

   Logo telefon +48 501 83 83 26   ||  Whatsapp

   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Import aut z zagranicy może być łatwy i przyjemny. Zachowując przy tym 100% bezpieczeństwo! Gwarantujemy pewność stanu technicznego, historii oraz sytuacji prawnej Twojego nowego samochodu. Usługę kierujemy przede wszystkim do osób, które nie mają czasu na żmudne przeglądanie ofert. Chcą mieć pewność stanu technicznego kupowanego pojazdu i gwarantowane bezpieczeństwo. Dzięki naszemu doświadczeniu znajdziemy i dostarczymy Ci auto na zamówienie sprawdzone takie, jakiego poszukujesz! Używane auta to nasza pasja!

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Niemiec

   Swoje wieloletnie doświadczenie pozwala nam na pozyskiwanie pewnych samochodów. Zawsze ze zweryfikowanych źródeł. Nie kupujemy najtańszych „okazji„ dostępnych na wolnym rynku. Każdy samochód przechodzi dokładną weryfikację techniczną. Bierzemy za nią odpowiedzialność, którą ręczymy aż do samego końca! Sprowadzanie aut na zamówienie musi być bezpieczne. Z tego powodu zapewniamy Ci nasze wsparcie i doradztwo. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model oraz markę. Przy sprowadzaniu zapewniamy bezpieczny transport auta z Niemiec (lub innego kraju). Wszystkie samochody są ubezpieczone na wypadek kolizji.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń – import aut z zagranicy to nasza specjalność. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z zagranicy

   Bazując na naszym doświadczeniu, zawsze doradzamy. To pomaga naszym klientom, gdy kupują samochody na zamówienie. Sprowadzanie aut z Niemiec powinno odbywać się przez profesjonalistów. To pozwala nie zostać ofiarą „bezwypadkowej okazji”.
   Niejednokrotnie marzenia nie idą w parze z ekonomią. Dla tego jesteśmy my. Znamy bolączki popularnych modeli, wiemy, czego należy unikać i na co zwrócić uwagę przy eksploatacji. Pomożemy Ci wybrać właściwy samochód, który spełni Twoje wymagania!

   Auta z Niemiec są znacznie lepiej eksploatowane w porównaniu z samochodami w Polsce. Wpływają na to kwestie gospodarcze, lepszy stan dróg itp. Te czynniki nie sprawią jednak, że podczas sprowadzania aut na zamówienie nie występują pułapki. Niestety na rynku Niemieckim, jak i europejskim, pojawia się bardzo wiele niepewnych ofert. Należy zawsze zachować szczególną ostrożność przy sprowadzaniu auta z Niemiec. To sprawia, że wielu klientów zaufało nam. Zaimportowaliśmy dotychczas setki samochodów. Import aut jest jedną z naszych flagowych usług.
   W chwili, gdy my poszukujemy Twojego auta, Ty możesz realizować swoje plany. Nie trać więcej czasu na żmudne przeszukiwanie ofert. Oględziny auta, próbne jazdy testowe. Pozostaw to nam, a Ty ciesz się z jazdy Twoim nowym samochodem! Auta to nasza pasja co potwierdzają pozytywne komentarze wielu naszych klientów. Samochody, które importujemy, sprzedajemy zawsze w pełni opłacone. Gwarantujemy legalnie opłacony podatek akcyzowy. Przygotowujemy również tłumaczenia dokumentów. Auto na zamówienie przed wydaniem przechodzi przegląd techniczny. To zapewni Ci spokój i brak stresu przy rejestracji. Sprowadzanie aut na zamówienie nas pasjonuje. Z tego powodu wydajemy auta tylko po profesjonalnych zabiegach kosmetyki w cenie!

   Sprowadzanie samochodów z zagranicy to zadanie dla profesjonalistów. Carfactor zrobi wszystko, by spełnić motoryzacyjne marzenia zarówno tych klientów, którzy chcą zakupić popularny model auta, jak i tych szukających czegoś nieco rzadziej spotykanego. Firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta i jest elastyczna.

   Klient może wybierać spośród samochodów o różnych wersjach wyposażenia i silnika. Częściej trafiają się również różnego rodzaju dodatki we wnętrzu. Krajowy rynek używanych aut jest ograniczony – przeważnie spotyka się standardowe wersje samochodów. Decydując się na zakup w innym kraju, masz więcej opcji do wyboru. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia niższej ceny oraz lepszego stanu technicznego. Carfactor załatwi za Ciebie wszystkie formalności, a Ty po otrzymaniu kluczyków będziesz mógł się cieszyć nowym autem!

   Zakup używanego samochodu nie musi zajmować mnóstwa czasu. Zlecając tę sprawę firmie specjalizującej się w ściąganiu aut, nie będziesz godzinami przeglądać ogłoszeń oraz załatwiać wszystkiego na własną rękę, co bywa ryzykowne. Import aut z zagranicy to niełatwe zadanie – wybranie się do innego kraju po auto, sprawdzenie stanu wybranego modelu oraz jego historii jest kłopotliwe. Nie wspominając już o tym, że nie każdy ma wystarczającą wiedzę w temacie motoryzacji. Pomyśl również o tym, ile czasu spędzisz w urzędach na załatwianiu niezbędnych spraw.

   Decydując się na skorzystanie z firmy Carfactor, masz pewność, że wszystko przebiegnie bez żadnych problemów. Nie zostaniesz narażony na żadne ryzyko, gdyż całym procesem zajmą się specjaliści z ogromnym doświadczeniem. Rynek samochodów używanych nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Eksperci wiedzą, jak podejść do tematu i wszystko sprawdzić. Formalności również zostaną załatwione za nas. Wystarczy wskazać model, którym jest się zainteresowanym.

   Samochody z zagranicy pochodzą ze sprawdzonych źródeł i w dobrym stanie technicznym. Każdy pojazd jest pod tym kątem zweryfikowany – klient nie będzie ponosić dodatkowych nakładów pieniężnych. Mało tego, prawdopodobieństwo, że dane auto jest złomem, zostaje wyeliminowane. Używane samochody na zamówienie są odpowiedniej jakości. Po zleceniu dotyczącego sprowadzenia auta, firma Carfactor rozpoczyna poszukiwania. Dzięki temu, że dokładnie analizuje rynek motoryzacyjny i na bieżąco przegląda ogłoszenia, szanse na znalezienie Twojego wymarzonego auta są naprawdę spore. Nie ma znaczenia, czy interesujesz się popularnymi markami, czy wprost przeciwnie. Monitorowanie ogłoszeń na tak ogromnym obszarze daje masę możliwości.

   Ściąganie samochodów przez firmę Carfactor jest dokładnie zaplanowane. Klient doskonale wie, jak wygląda cały proces. Doświadczenie pracowników i znajomość wszystkich procesów i formalności sprawia, że możesz zakupić pojazd w prosty sposób. Firma zadba również o Twoje interesy. Korzystając z jej usług, masz gwarancję najniższej ceny – Carfactor postara się wynegocjować zniżkę.

   Używane auta z zagranicy są tańsze aniżeli te, dostępne na krajowym rynku. Jeśli zależy Ci na czasie, to również się nie zawiedziesz. Wszelkie propozycje zostają Ci niemalże natychmiast przedstawione. Już na wstępie są one weryfikowane, ustalane są szczegóły, a niedopowiedzenia na bieżąco wyjaśniane. Firma wybiera jedynie modele w idealnym stanie o odpowiedniej historii. Kupujesz używane auto, które Ci posłuży. Przed profesjonalistami z Carfactor nic się nie ukryje – masz gwarancję najwyższej jakości! Już teraz spełnij swoje marzenia o nowym samochodzie i to w korzystnej cenie. Nie przepłacaj i nie kupuj w ciemno. Zaufaj ekspertom, a na pewno będziesz zadowolony!

   Zajmujemy się kompleksową usługą sprowadzania samochodów z Dubaju. Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy fizycznie w Dubaju, dzięki czemu mamy kontrolę nad całym procesem. Nasze działania dotyczą wszelkich czynności związanych z importem. Wystarczy, że wybierzesz model auta, który Cię interesuje i określisz swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą, aby sprowadzić je pod wskazany adres w Polsce. Warto zaznaczyć, że auta z Dubaju, które sprowadzamy, są dokładnie sprawdzane pod względem technicznym, dlatego możesz mieć pewność, że nie trafisz w pułapkę.