Skup aut Wieliczka

Samochody używane w dobrym stanie i w atrakcyjnej cenie są oferowane w wielu autokomisach. Nie wszystkie z tych miejsc są jednak godne zaufania. Każdy klient chcący zakupić auto używane lub też sprzedać swój stary egzemplarz musi mieć pewność, że wszystkie przebiegnie dokładnie tak, jak należy. Z tego też względu, warto już na samym początku zorientować się w temacie i zrobić szybkie rozeznanie w sieci. Rynek samochodów używanych bywa różny, dlatego też należy sprawdzać to, z kim ma się do czynienia. Carfactor to autokomis oferujący używane samochody najwyższej jakości oraz skupujący auta. Każdy egzemplarz jest dokładnie sprawdzany przez pracowników, którzy zwracają uwagę nawet na detale, z pozoru niebyt istotne. Klient chcący spełnić swe motoryzacyjne marzenie o nowym aucie ma zagwarantowane bezpieczeństwo transakcji. Autokomis od początku tłumaczy poszczególne etapy realizacji. Zakup używanego samochodu może być łatwiejszy, niż się to Tobie wydaje. Nawet jeśli sam dokładnie nie wiesz, jakie auto chciałbyś zakupić, to po rozmowie z pracownikiem, decyzję podejmiesz bez żadnych problemów. Po przeprowadzeniu z Tobą wywiadu zostaną Ci przedstawione ciekawe propozycje, spośród których na pewno wybierzesz coś odpowiedniego.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Wieliczka

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Komis samochodowy Carfactor gwarantuje, że dostępne na miejscu samochody używane są dokładnie sprawdzone, a tym samym bezpieczne. Co ważne, weryfikowany jest nie tylko ich stan techniczny, ale również historia. Tym samym, odbierając kluczyki, masz pewność, że nie zostaniesz narażony na dodatkowe koszty. Nie będziesz musiał się przejmować również formalnościami. Wszystkie one zostaną załatwione za Ciebie. Dzięki temu zaoszczędzisz masę czasu, ale też nerwów. Bieganie po urzędach nie należy przecież do najprzyjemniejszych. Podobnie sprawa wygląda w przypadku, kiedy chcesz się pozbyć swojego starego samochodu. Pracownicy autokomisu dojadą w wybrane przez Ciebie miejsce i przeprowadzą tam dokładną wycenę auta. Zostanie ono sprawdzone pod każdym względem, a Ty na pewno będziesz zadowolony z przedstawionej Tobie propozycji. Teraz możesz się pozbyć swojego starego auta szybciej, niż się Tobie wydaje. Wystarczy powierzyć całą sprawę ekspertom.

  auto

  Skup samochodów Wieliczka

  Autokomis Carfactor posiada w ofercie auta używane, które przykuwają uwagę. Są one w idealnym stanie technicznym i wizualnym, pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a prócz tego można je zakupić w niezwykle okazyjnych cenach. Ciekawe modele znajdą dla siebie zarówno osoby polujące na popularne auta używane, jak i ci, którzy chcieliby zakupić coś w wersji premium. Chcąc zakupić swój wymarzony samochód, wybierz egzemplarz ze sprawdzonego miejsca, cieszącego się renomą. Carfactor dba o klientów, a przejrzyste warunki współpracy sprawiają, że transakcja zostanie szybko zrealizowana. Pracownicy, którzy działają w branży używanych samochodów od dawna, wiedzą jak podejść do tematu i jednocześnie spełnić oczekiwania klientów. Zaufaj firmie, której działalność jest poparta wieloletnią praktyką. Już teraz sprawdź, na jaką ofertę możesz liczyć!