Skup aut Rabka-Zdrój

Samochody używane w bardzo dobrym stanie technicznym są dzisiaj oferowane w wielu autokomisach. Skąd jednak wiedzieć, że korzysta się z miejsca, w którym zostaniemy odpowiednio potraktowani, a przy okazji otrzymamy gwarancję i pewność, że wybrany przez nas egzemplarz pochodzi z pewnego źródła i został sprawdzony pod kątem technicznym? A co, jeśli jesteś po drugiej stronie i szukasz firmy, która skupuje auta i płaci za to odpowiednią cenę? Jak zyskać pewność, że cały proces jest uczciwie przeprowadzany, dokładnie tak jak powinien? Na wstępie warto się rozeznać w temacie. Pamiętajmy, że rynek samochodów używanych jest trudny dla osoby, która nie orientuje się w temacie. Wypatrzony przez nas komis samochodowy powinien być sprawdzony. Dobrze jest sprawdzić go dokładnie w sieci i wczytać się w opinie. Istotna jest również długość działalności. Jest to związane z większym doświadczeniem. Mało tego, można wówczas liczyć na profesjonalne porady bazujące na wiedzy popartej praktyką. Carfactor to firma specjalizująca się w używanych samochodach, która zawsze dopasowuje się do klienta.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Rabka-Zdrój

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Każda osoba, która chce sprzedać lub zakupić używany samochód, może liczyć na elastyczność i fachowe doradztwo. Cały proces jeszcze nigdy nie był łatwiejszy. Nie ma znaczenia, czy marzy Ci się popularny model samochodu, czy może jakiś konkretny. Rozbudowana oferta obfituje zarówno w nowości, jak i w samochody na zamówienie, sprowadzane z innych krajów. Przeprowadzając skup aut, firma kieruje się uczciwością oraz jasnymi regułami. Klient nie musi się wysilać, poświęcać swojego wolnego czasu i załatwiać formalności. Wszystkim tym zajmują się pracownicy, przed którymi skup samochodów nie ma żadnych tajemnic. Skup aut odbywa się w miejscu docelowym, u klienta. Przegląd techniczny auta i wszystko, co jego dotyczy, jest również organizowane przez pracowników. Jeśli zawsze sądziłeś, że sprzedaż lub zakup używanego samochodu jest skomplikowanym procesem, to pora się przekonać, że jest nieco inaczej.

  auto

  Skup samochodów Rabka-Zdrój

  Firma Carfactor na rynku motoryzacyjnym od dawna. Pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, dzięki czemu są w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązania zarówno klientom wiedzącym, czego chcą, jak i tym, którzy nie do końca są zdecydowani. Teraz w jednym miejscu jesteś w stanie spełnić każde swoje motoryzacyjne marzenie. Mało tego, całość nie będzie się przeciągała. Wszystkie zasady są jasno określone już na początku. Jeśli chcesz się pozbyć auta, wycenić je oraz otrzymać odpowiednią zapłatę, to możesz być pewien, że dobrze trafiłeś. Jeśli z kolei interesują Cię sprawne samochody używane w doskonałym stanie technicznych, które nie będą wymagały dodatkowego nakładu pieniężnego, to również możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Postaw na bogatą ofertę, fachowe porady, uczciwość i doświadczenie. Wszystko zostanie załatwione niemalże natychmiast, a Ty jako klient, na pewno będziesz zadowolony. Carfactor pokazuje, że zakup używanego auta lub jego skup, może przebiegać szybko, sprawnie i od początku na przejrzystych warunkach.