Skup aut Nowy Sącz

Zakup lub sprzedaż auta to poważna decyzja. Z jednej strony obecnie każdy może znaleźć wymarzony egzemplarz, z drugiej ceny są odstraszające. Właśnie z tej przyczyny samochody używane cieszą się dzisiaj tak dużą popularnością. W różnych propozycjach oferowanych przez autokomis natkniemy się na sprawne, popularne modele, ale też na klasę premium. Niemalże każdy może spełnić swoje motoryzacyjne marzenie. Oczywiście ofert związanym ze sprzedażą aut nie brakuje, niemniej nie wszystkie z nich są uczciwe. Przekręcanie liczników, ukrywanie historii, zamaskowane defekty to zaledwie początek. Z tego też względu, dobrym posunięciem jest skorzystanie z usług sprawdzonego komisu samochodowego. Carfactor działa w branży od wielu lat, a pracownicy są osobami z ogromnym doświadczeniem zawodowym i poważnym podejściem do klienta. Firma jest elastyczna i robi wszystko, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Nie ma znaczenia, jakiego samochodu szukasz – w każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc eksperta. Nawet jeśli nie masz pojęcia, który pojazd będzie dla Ciebie idealny, to na podstawie rozmowy uzyskasz jasne wskazówki i zostaną Ci zaproponowane ciekawe propozycje.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Nowy Sącz

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  Samochody używane nie mają przed Carfactor żadnych tajemnicy. Firma nie tylko oferuje sprzedaż, ale również skup aut. Usługa ta jest realizowana szybko i bezpiecznie. Klient ma gwarancję, że cały proces przebiegnie według jasno określonego schematu. Pracownicy dojeżdżają we wskazane miejsce i przeprowadzają szczegółowe sprawdzenie samochodu. Weryfikowane jest to, w jakim jest on stanie technicznym, jak wygląda, czy nie posiada ukrytych defektów, jaką ma historię. Klient nie musi tracić czas na badanie techniczne i na pozostałe formalności. Wszystko jest załatwiane przez firmę. Koniec z nerwami i z bieganiem po kolejnych urzędach. Po ocenie stanu pojazdu pracownicy przedstawiają klientowi uczciwą ofertę. Masz pewność, że otrzymujesz najlepszą cenę na rynku. Wypłata jest realizowana niemalże od ręki – klient nie musi czekać wiele tygodni na to, by środki zostały przelane na jego konto. Skup samochodów realizowany przez Carfactor przebiega błyskawicznie. Pozbycie się swojego starego pojazdu może być naprawdę bezproblemowe.

  auto

  Skup samochodów Nowy Sącz

  Kupując używany samochód lub sprzedając go, łatwo o pomyłkę. Zaufaj zatem ekspertom, którzy posiadają ogromne doświadczenie w zawodzie. Nie pozostawiaj niczego przypadkowi i niedopowiedzeniom. Fachowe doradztwo przydaje się w każdej sytuacji. Dla Carfactor motoryzacja nie ma żadnych tajemnic. Zdaj się na profesjonalizm. Auta oferowane przez ten komis samochodowy są sprawdzone pod każdym względem. Ich stan techniczny nie budzi wątpliwości. Każdy model jest zadbany i gotowy do jazdy. Odbierając kluczyki, nie musisz się o nic martwić. Spełnienie swojego marzenia o dobrym i solidnym aucie jest naprawdę możliwe. Zdecyduj się na pewne rozwiązania i na pomoc ekspertów z branży, a na pewno będziesz zadowolony ze swojego nowego nabytku, który będzie Ci dobrze służył!