Auta używane z gwarancją

Carfactor.pl dostarcza auta używane z gwarancją prowadząc stock samochodów dostępnych „od ręki”. Auta w naszej pochodzą zarówno z importu, jak i naszego skupu aut krajowego.

Prowadzimy auto komis kraków dając możliwość wygodnej zamiany starego auta na nowe i pomagając klientom w żmudnym procesie sprzedaży ich samochodu.

Auta przez nas importowane są z pewnych i zweryfikowanych źródeł. Dokładnie sprawdzamy nasze samochodu używane pod względem technicznym, prawnym i wizualnym. Sprzedajemy samochodu używane z gwarancją bezwypadkowe z pewną historią pochodzenia. Importujemy auta używane z Niemiec, Belgii, Austrii, Holandii, Szwecji, Francji. Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdzone jest pozytywnymi opiniami wielu klientów.

Jako pionierzy na rynku wprowadziliśmy usługę zdalnego kupowania samochodów używanych. Dzięki szczegółowym zdjęciom, wideoprezentacji oraz wirtualnych oględzin nasi klienci nabywają nasze samochody w 100% zdalnie, bez konieczności wizyty w naszej siedzibie.

Samochody z gwarancją

Samochody w naszej ofercie objęte są gwarancją techniczną do 12 miesięcy, co pozwala na bezpieczny zakup auta używanego przez naszych klientów. Wiemy jak dalece stresujący potrafi być dziś proces zakupu samochodu używanego na rynku wtórnym, dla tego jesteśmy tu po to, aby służyć Ci naszą poradą i wesprzeć Cię w tym skomplikowanym procesie. Zawsze bierzemy odpowiedzialność za swoje samochody co sprawia, że jesteśmy liderem rynku samochodów używanych. Carfactor dostarcza również auta na zamówienie oraz jako auto komis oferuje pomoc w sprzedaży auta.

Carfactor Otomoto

Wypełnij formularz

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl