Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie z Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA)

  Używane auta z zagranicy są uważane za solidniejsze od tych, dostępnych w Polsce. Dlaczego? Wpływ na to niewątpliwie ma ich nienaganny stan techniczny – w końcu jeździ się nimi po dobrych drogach, a tym samym pojazdy nie są narażone na tak duże wstrząsy i zużywanie się podzespołów, jak w naszym kraju. Porównując rynek używanych aut z zagranicy i z Polski jasno widzimy, że różnica jest kolosalna. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia ceny oraz wersji. Używane cztery kółka od naszych zachodnich sąsiadów są przeważnie w bogatszych wersjach wyposażenia, zatem inwestujemy w dużo większą wygodę.

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 15:00
   • Sobota Nieczynne
   • Niedziela Closed
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Ściąganie aut z zagranicy na własną rękę wiąże się jednak ze sporym ryzykiem. Wbrew pozorom, sprzedawcy z innych krajów nie zawsze są uczciwi, a próby zamaskowania defektów, ukrywania faktycznego stanu licznika czy też historii są bardzo częste. Co więcej, załatwianie wszystkich formalności również zabiera mnóstwo czasu. Z tego też względu skorzystanie z usług firmy sprowadzającej samochody na zamówienie jest najlepszym rozwiązaniem. Carfactor działa na rynku od dawna. Pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, wiedzę motoryzacyjną i są doskonale obeznani w branży aut używanych ściąganych z zagranicy.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Zjednoczonych Emiratów Arabskich

   Każdy klient ma gwarancję, że sprowadzony pojazd pochodzi z pewnego i legalnego źródła i jest dokładnie sprawdzony zarówno pod względem historii użytkowania, jak i stanu technicznego. Dla profesjonalistów z Carfactor samochody używane nie mają żadnych tajemnic. Doskonale zdają sobie oni sprawę z najczęściej maskowanych defektów i wiedzą, na co zwrócić uwagę. Możesz mieć zatem pewność, że każdy detal zostanie przeanalizowany. Pojazd, który kupujesz, będzie tym samym wart swojej ceny. Nie poniesiesz dodatkowych nakładów pieniężnych, a nowym autem będziesz mógł się cieszyć przez sporo lat. Zanim zlecisz sprowadzenie auta, zostaną określone parametry Twojego wymarzonego modelu. Firma Carfactor zrobi wszystko, by znaleźć pojazd odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Przejrzyste zasady współpracy określone w umowie gwarantują Ci bezpieczeństwo – od samego początku jesteś informowany o wszystkim. Nie ma mowy o nieprzewidzianych lub ukrytych kosztach.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z ZEA

   Carfactor poszukuje używanych aut w doskonałym stanie w Europie. Klienci mogą zatem wybierać spośród naprawdę atrakcyjnych ofert. Dzięki temu szanse na zakup wymarzonego modelu wzrastają. Nie ma znaczenia, czy chcesz zakupić popularny samochód, czy wprost przeciwnie. Ze sporej ilości propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Nie bez znaczenia jest również wersja wyposażenia i silnik. Wszystko to zachęca do zakupu auta z zagranicy. Oczywiście kluczowym wytycznym jest cena. Samochody używane w bardzo dobrym stanie w Polsce kosztują sporo. Te z zagranicy są dużo tańsze. Co więcej, Carfactor wynegocjuje dla Ciebie zniżkę. Już nie musisz poświęcać masy czasu na przeszukiwanie ogłoszeń, na ustalanie szczegółów i na sprawdzanie, czy auto jest w dobrym stanie. Wszystkim tym zajmą się eksperci.

   Zakup używanego auta z zagranicy sprowadzanego przez Carfactor odbywa się na jasnych zasadach. Samochód, który zakupisz, będzie w dobrym stanie – zostanie on sprawdzony pod każdym względem. Nie ponosisz ryzyka, że ściągnięty pojazd będzie się nieustannie psuł czy też niezbędna będzie wymiana kosztownych podzespołów. Przy samodzielnym działaniu zawsze istnieje taka ewentualność. Carfactor daje Ci gwarancję, że kupujesz auto, którego stan jest zweryfikowany.

   Zakup używanego samochodu w dobrym stanie jest teraz łatwiejszy, niż mogłoby się to wydawać. Eksperci skontrolują wszystko. Zaoszczędź nerwy i masę czasu. Zaufaj doświadczeniu, a będziesz mógł się cieszyć wymarzonym autem, które na dodatek zakupisz w korzystnej cenie. Samochody z zagranicy ściągane przez Carfactor są najwyższej jakości. Otrzymując kluczyki, możesz już w pełni korzystać z auta i wypróbować jego możliwości. Spełnij swoje motoryzacyjne marzenia!