Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie z Kuwejtu

  Używane auta z zagranicy są chętnie nabywane z wielu względów. Przede wszystkim można je zakupić w rozsądnej cenie, w różnych wersjach i przeważnie są one dostępne w dużo lepszym stanie aniżeli egzemplarze z naszego krajowego rynku. Auto wprost z salonu jest dla wielu osób nieosiągalne. Co prawda możemy również wybierać spośród używanych modeli, niemniej tutaj również ceny mogą zniechęcać.

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 20:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Samodzielne poszukiwania wiążą się z kolei z poświęceniem sporej ilości czasu – w końcu musimy przejrzeć masę ogłoszeń, a na dodatek zweryfikować zawarte w nich informacje. Zadanie to przysparza nie lada problemów, zwłaszcza jeśli nie orientujemy się w temacie. Mało tego – wypełnienie wszystkich formalności zajmuje dużo czasu, a po drodze i tak zawsze nas coś zaskoczy. Jeśli chcemy mieć pewność, że proces zakupu auta przebiegnie bezproblemowo, to warto zwrócić uwagę na firmę Carfactor, która oferuje ściąganie aut z zagranicy. Sprowadzenia samochodu na własną rękę nie jest wcale tak proste, jak mogłoby się to wydawać. Łatwo po drodze przeoczyć szczegóły, zwłaszcza jeśli nie posiadamy doświadczenia w temacie.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Kuwejtu

   Zakup używanego auta z zagranicy z firmy Carfactor jest bezproblemowy. Nie ma znaczenia, czy na oku mamy popularny model, czy może jakiś wyjątkowy egzemplarz, który jest rzadko kiedy spotykany na naszych drogach. Decydując się na ofertę Carfactor, mamy szereg opcji do wyboru. Z takiej ilości propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Mało tego, możemy wybierać spośród różnych wersji wyposażenia i silników – nawet takich, które w naszym kraju nie są dostępne. Teraz zakup wymarzonego auta przebiega naprawdę bezproblemowo. Nie musisz się także martwić o stan techniczny pojazdów.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z Kuwejtu

   Przyjęło się twierdzić, że sprowadzane modele są w dużo lepszym stanie niż te z krajowego rynku, jednak nie zawsze jest to prawda. W praktyce każde auto, które planujemy kupić, a zwłaszcza to używane, musi być solidnie sprawdzone i to w każdym szczególe. Pracownicy firmy Carfactor wszystkim tym się zajmą. Zweryfikują oni każdy detal oraz historię. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz samochód, który jest sprawny i nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego. Dzisiaj często możemy natknąć się na ogłoszenia dotyczące sprzedaży dobrze prezentujących się aut z zewnątrz, tymczasem po dokładnym sprawdzeniu tego, co znajduje się po maską okazuje się, że konkretny model nie jest wart swojej ceny. Zaoszczędź sobie nerwów!

   Carfactor proponuje także samochody na zamówienie. Ściąganie aut na indywidualne zlecenie klienta przebiega sprawnie i szybko. Wszystkie czynności są starannie zaplanowane, dzięki czemu po drodze nie natykamy się na żadne przeszkody. Firma działa na wielu rynkach – oferuje ona ściąganie aut z Europy. Tak rozległy teren poszukiwań daje szereg możliwości – nasze szanse na zdobycie wymarzonego egzemplarza są naprawdę spore. Pracownicy firmy Carfactor zrobią wszystko, by spełnić oczekiwania klientów, nawet jeśli dotyczą one nietypowego, rzadko występującego modelu. Cały proces nie zajmuje dużo czasu. Termin od złożenia zamówienia do realizacji jest ustalony przeważnie z góry. Klient na bieżąco jest informowany o postępach i o dostępnych propozycjach. Wszystkie procedury załatwiają eksperci z branży.

   Zakup używanego auta z zagranicy jest opłacalny. Poszczególne egzemplarze są wystawione w korzystnych cenach, a na dodatek nie wymagają one dodatkowego nakładu. Nie musimy się obawiać zaskoczeń związanych z wymianą różnych części czy też z ciągłymi awariami. Stan techniczny ściąganych przez Carfactor aut jest naprawdę bardzo dobry. Firma przeprowadza dokładną selekcję i sprawdza wszelkie szczegóły. Wszystkimi tymi procedurami zajmują się eksperci z branży. Zaufaj doświadczeniu i ciesz się wymarzonym autem, które nabyłeś w korzystnej cenie. Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi – samochody z zagranicy sprzedawane przez Carfactor to wyjątkowe modele.