fbpx

Auta na zamówienie Katar

Auta na zamówienie z Niemiec

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, importujemy samochody na zamówienie z Kataru.

  Imie i Nazwisko (wymagane)
  Marka i Model (wymagane)
  Budżet całkowity (wymagane)
  Twój numer telefonu (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Dodatkowe uwagi


  Skontaktuj się z nami!

  Opisz jakiego auta szukasz, a my Ci go dostarczymy!
  mail: info@carfactor.pl
  tel: +48/504 057 301 , +48/ 574 057 307

  Auta na zamówienie z Kataru

  Sprowadzane auta cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlaczego? Otóż samochody z zagranicy można zakupić w korzystnych cenach, w lepszym stanie technicznym oraz wizualnym. Mało tego, klienci mają przeważnie do wyboru ciekawsze wersje wyposażenia, a także mogą zakupić pojazdy z preferowanym napędem. Samodzielne ściąganie aut z zagranicy jest skomplikowane i po drodze może się pojawić mnóstwo problemów, dlatego też lepiej proces ten powierzyć profesjonalistom.

  Skorzystanie z usług firmy Carfactor, specjalizującej się w sprowadzaniu samochodów to dobra decyzja. Pracownicy sprawdzą, jaka jest historia danego auta i jego stan techniczny. Ponadto zweryfikują każdy detal, dzięki czemu klient ma pewność, że kupuje używany pojazd, który będzie mu służył. Sprzedawanie samochodów z ukrytymi wadami, przekręconymi licznikami i uszkodzeniami jest bardzo częste. Wszystkie te cechy są jednak znakomicie zamaskowane. Nie mając wiedzy motoryzacyjnej oraz doświadczenia, łatwo można je przeoczyć. Specjaliści z Carfactor doskonale wiedzą jak to odkryć – używane auta nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

  Sprowadzanie aut na zamówienie z Kataru

  Przy zakupie sprowadzanego z zagranicy auta, sporo problemów może nam nastręczyć załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Wbrew pozorom zajmują one naprawdę sporo czasu, a dodatkowo nie zawsze ogarnięcie tych spraw jest bezproblemowe. Carfactor wszystko to wykona za Ciebie. Od zlecenia zamówienia do jego realizacji mija niewiele czasu. Firma od razu zabiera się do pracy. Dzięki temu, że research jest prowadzony na szeroką skalę, to prawdopodobieństwo znalezienia wymarzonych czterech kółek jest naprawdę spore.

  Carfactor ściąga samochody na zamówienie z Europy i z innych krajów. Bez względu na to, czy szukasz auta cieszącego się sporą popularnością, czy wprost przeciwnie, możesz liczyć na to, że profesjonaliści zajmą się tym odpowiednio. Firma stara się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Z racji tego, że posiada ogromne doświadczenie w branży, na pewno będziesz zadowolony.

  Weryfikacja stanu technicznego

  Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce.

  Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez
  profesjonalnego rzeczoznawcę.

  Raport obejmuje takie pozycje jak:
  – sprawdzenie pojazdu pod kątem wypadkowości
  – weryfikacja stanu technicznego silnika, zawieszenia
  – wykonanie jazdy testowej, inspekcja przyrządów
  -weryfikacja elementów wyposażenie

  Finansowanie pomostowe

  Chcesz kupić samochód na kredyt, leasing? Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę
  finansowania zakupu Twojego nowe pojazdu. Sprowadzanie aut może być z łatwością finansowane.

  Samochody na zamówienie Katar

  Zlecając sprowadzenie samochodu z zagranicy, możesz liczyć na elastyczność i indywidualne podejście. Cały proces ściągnięcia używanego auta jest starannie zaplanowany. Klient od początku jest o wszystkim informowany, zatem ryzyko wystąpienia przykrych niespodzianek jest zniwelowane. Wymarzony model samochodu możesz mieć naprawdę szybko. Z racji tego, że eksperci z Carfactor posiadają ogromne doświadczenie zawodowe, nie musisz się obawiać tego, że cokolwiek pójdzie nie tak. Samodzielnie ściąganie aut wiąże się zawsze z ryzykiem. Nigdy nie wiesz, czy masz do czynienia z uczciwym sprzedawcą i czy zakupiony samochód nie wymaga kolejnego nakładu finansowego. Co więcej, samo znalezienie konkretnego modelu auta bywa kłopotliwe. Powierzając tę kwestię ekspertom, wiesz, że zrobią oni wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania. Nie ryzykuj i nie trać czasu – pamiętaj, że pomyłka może Cię sporo kosztować. Zaufaj komuś, kto doskonale wie, jak podejść do sprawy.

  Sprowadzanie samochodów na zamówienie z Kataru

  Używane auta sprowadzane z zagranicy są chętnie kupowane także ze względu na cenę. Do tego zagadnienia trzeba jednak podejść rozsądnie. Carfactor wie, na co zwrócić uwagę i jest w stanie dla swoich klientów wynegocjować naprawdę korzystną zniżkę. Sprzedawcy nie zawsze są uczciwi i informują o wszystkich incydentach, w których auto brało udział. Decydując się na usługi firmy ściągającej auta z innych krajów, będziesz wiedział wszystko. Mało tego, od razu zostaniesz poinformowany o kosztach, więc masz świadomość, ile będzie wynosić zakup.

  Carfactor stara się, by klienci mogli wybierać spośród atrakcyjnych aut używanych w dobrej cenie. Pamiętaj – zakup samochodu nie musi być problematyczny. Wystarczy zwrócić się z tą sprawą do profesjonalistów. Zastanów się, jaki samochód Cię interesuje, określ wszystkie wytyczne i w krótkim czasie odbierz samochód. Jeśli nie wiesz, jakie parametry wybrać, to eksperci Ci odpowiednio doradzą. Przy samodzielnym ściągnięciu auta z zagranicy zawsze coś przeoczysz. Nie ryzykuj!