Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie z Kataru

  Sprowadzane auta cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlaczego? Otóż samochody z zagranicy można zakupić w korzystnych cenach, w lepszym stanie technicznym oraz wizualnym. Mało tego, klienci mają przeważnie do wyboru ciekawsze wersje wyposażenia, a także mogą zakupić pojazdy z preferowanym napędem. Samodzielne ściąganie aut z zagranicy jest skomplikowane i po drodze może się pojawić mnóstwo problemów, dlatego też lepiej proces ten powierzyć profesjonalistom.

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 20:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Skorzystanie z usług firmy Carfactor, specjalizującej się w sprowadzaniu samochodów to dobra decyzja. Pracownicy sprawdzą, jaka jest historia danego auta i jego stan techniczny. Ponadto zweryfikują każdy detal, dzięki czemu klient ma pewność, że kupuje używany pojazd, który będzie mu służył. Sprzedawanie samochodów z ukrytymi wadami, przekręconymi licznikami i uszkodzeniami jest bardzo częste. Wszystkie te cechy są jednak znakomicie zamaskowane. Nie mając wiedzy motoryzacyjnej oraz doświadczenia, łatwo można je przeoczyć. Specjaliści z Carfactor doskonale wiedzą jak to odkryć – używane auta nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Kataru

   Przy zakupie sprowadzanego z zagranicy auta, sporo problemów może nam nastręczyć załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Wbrew pozorom zajmują one naprawdę sporo czasu, a dodatkowo nie zawsze ogarnięcie tych spraw jest bezproblemowe. Carfactor wszystko to wykona za Ciebie. Od zlecenia zamówienia do jego realizacji mija niewiele czasu. Firma od razu zabiera się do pracy. Dzięki temu, że research jest prowadzony na szeroką skalę, to prawdopodobieństwo znalezienia wymarzonych czterech kółek jest naprawdę spore.

   Carfactor ściąga samochody na zamówienie z Europy i z innych krajów. Bez względu na to, czy szukasz auta cieszącego się sporą popularnością, czy wprost przeciwnie, możesz liczyć na to, że profesjonaliści zajmą się tym odpowiednio. Firma stara się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Z racji tego, że posiada ogromne doświadczenie w branży, na pewno będziesz zadowolony.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z Kataru

   Zlecając sprowadzenie samochodu z zagranicy, możesz liczyć na elastyczność i indywidualne podejście. Cały proces ściągnięcia używanego auta jest starannie zaplanowany. Klient od początku jest o wszystkim informowany, zatem ryzyko wystąpienia przykrych niespodzianek jest zniwelowane. Wymarzony model samochodu możesz mieć naprawdę szybko. Z racji tego, że eksperci z Carfactor posiadają ogromne doświadczenie zawodowe, nie musisz się obawiać tego, że cokolwiek pójdzie nie tak. Samodzielnie ściąganie aut wiąże się zawsze z ryzykiem. Nigdy nie wiesz, czy masz do czynienia z uczciwym sprzedawcą i czy zakupiony samochód nie wymaga kolejnego nakładu finansowego. Co więcej, samo znalezienie konkretnego modelu auta bywa kłopotliwe. Powierzając tę kwestię ekspertom, wiesz, że zrobią oni wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania. Nie ryzykuj i nie trać czasu – pamiętaj, że pomyłka może Cię sporo kosztować. Zaufaj komuś, kto doskonale wie, jak podejść do sprawy.

   Używane auta sprowadzane z zagranicy są chętnie kupowane także ze względu na cenę. Do tego zagadnienia trzeba jednak podejść rozsądnie. Carfactor wie, na co zwrócić uwagę i jest w stanie dla swoich klientów wynegocjować naprawdę korzystną zniżkę. Sprzedawcy nie zawsze są uczciwi i informują o wszystkich incydentach, w których auto brało udział. Decydując się na usługi firmy ściągającej auta z innych krajów, będziesz wiedział wszystko. Mało tego, od razu zostaniesz poinformowany o kosztach, więc masz świadomość, ile będzie wynosić zakup.

   Carfactor stara się, by klienci mogli wybierać spośród atrakcyjnych aut używanych w dobrej cenie. Pamiętaj – zakup samochodu nie musi być problematyczny. Wystarczy zwrócić się z tą sprawą do profesjonalistów. Zastanów się, jaki samochód Cię interesuje, określ wszystkie wytyczne i w krótkim czasie odbierz samochód. Jeśli nie wiesz, jakie parametry wybrać, to eksperci Ci odpowiednio doradzą. Przy samodzielnym ściągnięciu auta z zagranicy zawsze coś przeoczysz. Nie ryzykuj!