fbpx

Auta na zamówienie Francja

Auta na zamówienie z Niemiec

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, importujemy samochody na zamówienie z Francji.

  Imie i Nazwisko (wymagane)
  Marka i Model (wymagane)
  Budżet całkowity (wymagane)
  Twój numer telefonu (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Dodatkowe uwagi


  Skontaktuj się z nami!

  Opisz jakiego auta szukasz, a my Ci go dostarczymy!
  mail: info@carfactor.pl
  tel: +48/504 057 301 , +48/ 574 057 307

  Auta na zamówienie z Francji

  Samochody na zamówienie, sprowadzane z zagranicy są dzisiaj dostępne dla każdego klienta. Nie ma znaczenia, czy marzysz o popularnym modelu, czy o jakieś szczególnej wersji silnika lub napędu. Rynek używanych aut u naszych zachodnich sąsiadów ma Tobie sporo do zaoferowanie. Zważywszy na stan dróg poza granicami kraju, pewnym jest, że pojazdy te będą w dużo lepszych stanie niż egzemplarze z Polski. Mało tego, sprowadzane samochody posiadają przeważnie bogatsze wyposażenie w środku. Różne dodatki ułatwiające nam jazdę na co dzień również są spotykane niemalże w każdym modelu. Co istotne, są one już uwzględnione w ostatecznej cenie pojazdy.

  Klienci decydujący się na używane auto z zagranicy może więc nabyć w konkurencyjnej cenie luksusowo wyposażony egzemplarz. W Polsce takie wersje są rzadko spotykane, a jeżeli już, to ich cena może zwalić z nóg. Powyższe argumenty jasno tłumaczą popularność używanych samochodów z zagranicy. Zanim jednak uda się zrealizować motoryzacyjne marzenie, to warto przemyśleć strategię działania.

  Sprowadzanie aut na zamówienie z Francji

  Ściąganie aut to zajęcie dla ekspertów. Oczywiście zadanie to możemy wykonać na własną rękę, niemniej osobom totalnie niezorientowanym w temacie nie będzie łatwo. Przede wszystkim na rynkach zagranicznym również nie brak naciągaczy. Pojazdy z przekręconym licznikiem, pochodzące z nielegalnych źródeł, powypadkowe, z ukrytymi wadami to standard. Decydując się na usługi profesjonalistów z firmy Carfactor, możemy być pewni, że nabywamy używane auto warte swojej ceny.

  Eksperci sprawdzą jego stan techniczny, ale również szczegółowo zweryfikują historię. Ogromną wygodą jest również fakt, że firma załatwi za nas wszelkie formalności, których przy okazji nabywania auta z zagranicy nie brakuje. Unikniemy dzięki temu kolejek, nerwów i masy niejasności. Mało tego, nie będziemy również narażeni na dodatkowe koszty. Powierzając wszystko firmie Carfactor, mamy kontrolę nad całym procesem sprowadzenia samochodu z zagranicy, jesteśmy na bieżąco informowani o wszystkim, a przede wszystkim, nie zaskoczą nas żadne dodatkowe koszty.

  Weryfikacja stanu technicznego

  Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce.

  Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez
  profesjonalnego rzeczoznawcę.

  Raport obejmuje takie pozycje jak:
  – sprawdzenie pojazdu pod kątem wypadkowości
  – weryfikacja stanu technicznego silnika, zawieszenia
  – wykonanie jazdy testowej, inspekcja przyrządów
  -weryfikacja elementów wyposażenie

  Finansowanie pomostowe

  Chcesz kupić samochód na kredyt, leasing? Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę
  finansowania zakupu Twojego nowe pojazdu. Sprowadzanie aut może być z łatwością finansowane.

  Samochody na zamówienie Francja

  Firma Carfactor od wielu lat działa na rynkach motoryzacyjnych Europy. Dzięki tak ogromnemu obszarowi poszukiwań, szanse na znalezienie wymarzonego pojazdu używanego są naprawdę spore. Samochody na zamówienie są gotowe do eksploatacji tuż po przekazaniu kluczyków. Tym samym, klient może się cieszyć nowym nabytkiem naprawdę szybko. Pochodzenie każdego egzemplarza jest jasne, a każdy detal sprawdzony. Nie musimy się zatem obawiać tego, iż zakupiliśmy ładnie prezentujący się samochód, który będzie wymagał nieustannych napraw i inwestowania.

  Carfactor jest w stanie natychmiast wszystko wyłapać. Sprowadzanie samochodu samodzielnie, zwłaszcza jeśli nie mamy doświadczenia, może się skończyć różnie. Być może rzeczywiście uda się zaoszczędzić parę groszy, jednakże ponosimy ryzyko ogromne i nigdy nie możemy być pewni, że zainwestowaliśmy w okaz wart swojej ceny. Właściciel, który chce się pozbyć samochodu, nie zawsze będzie z nami szczery.

  Sprowadzanie samochodów na zamówienie z Francji

  Auta z zagranicy są chętnie nabywane ze względu na atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Naprawdę zadbane modele możemy kupić znacznie taniej niż w Polsce. Oczywiście niezbędna jest tutaj znajomość rynku i zorientowanie się w całym procesie. Carfactor wie, jak podejść do tematu i od samego początku dba o szczegóły. Na wstępie jasno są określane nasze preferencje. Wkrótce po tym otrzymujemy propozycje, z których na pewno wybierzemy wymarzony model.

  Carfactor zajmuje się wszystkim od początku do samego końca. Klient może zatem być spokojny o każdy etap. Zaufaj ekspertom i przekonaj się, że zakup auta z zagranicy jest naprawdę prosty. Marzenie o używanym samochodzie w doskonałym stanie spełni się szybciej, niż się Tobie wydaje. Carfactor oferuje ściąganie aut używanych w najlepszym stanie. Taki pojazd będzie Ci służył wiele lat i nie będzie to wymagał ciągłego inwestowania w naprawy.