Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie z Francji

  Samochody na zamówienie, sprowadzane z zagranicy są dzisiaj dostępne dla każdego klienta. Nie ma znaczenia, czy marzysz o popularnym modelu, czy o jakieś szczególnej wersji silnika lub napędu. Rynek używanych aut u naszych zachodnich sąsiadów ma Tobie sporo do zaoferowanie. Zważywszy na stan dróg poza granicami kraju, pewnym jest, że pojazdy te będą w dużo lepszych stanie niż egzemplarze z Polski. Mało tego, sprowadzane samochody posiadają przeważnie bogatsze wyposażenie w środku. Różne dodatki ułatwiające nam jazdę na co dzień również są spotykane niemalże w każdym modelu. Co istotne, są one już uwzględnione w ostatecznej cenie pojazdy.

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 20:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Klienci decydujący się na używane auto z zagranicy może więc nabyć w konkurencyjnej cenie luksusowo wyposażony egzemplarz. W Polsce takie wersje są rzadko spotykane, a jeżeli już, to ich cena może zwalić z nóg. Powyższe argumenty jasno tłumaczą popularność używanych samochodów z zagranicy. Zanim jednak uda się zrealizować motoryzacyjne marzenie, to warto przemyśleć strategię działania.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Francji

   Ściąganie aut to zajęcie dla ekspertów. Oczywiście zadanie to możemy wykonać na własną rękę, niemniej osobom totalnie niezorientowanym w temacie nie będzie łatwo. Przede wszystkim na rynkach zagranicznym również nie brak naciągaczy. Pojazdy z przekręconym licznikiem, pochodzące z nielegalnych źródeł, powypadkowe, z ukrytymi wadami to standard. Decydując się na usługi profesjonalistów z firmy Carfactor, możemy być pewni, że nabywamy używane auto warte swojej ceny. Auta z Francji to różne marki – np. Citroen, Peugeot, BMW, Mercedes, Hyundai, czy Honda.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z zagranicy

   Eksperci sprawdzą jego stan techniczny, ale również szczegółowo zweryfikują historię. Ogromną wygodą jest również fakt, że firma załatwi za nas wszelkie formalności, których przy okazji nabywania auta z zagranicy nie brakuje. Unikniemy dzięki temu kolejek, nerwów i masy niejasności. Mało tego, nie będziemy również narażeni na dodatkowe koszty. Powierzając wszystko firmie Carfactor, mamy kontrolę nad całym procesem sprowadzenia samochodu z zagranicy, jesteśmy na bieżąco informowani o wszystkim, a przede wszystkim, nie zaskoczą nas żadne dodatkowe koszty.

   Firma Carfactor od wielu lat działa na rynkach motoryzacyjnych Europy. Dzięki tak ogromnemu obszarowi poszukiwań, szanse na znalezienie wymarzonego pojazdu używanego są naprawdę spore. Samochody na zamówienie są gotowe do eksploatacji tuż po przekazaniu kluczyków. Tym samym, klient może się cieszyć nowym nabytkiem naprawdę szybko. Pochodzenie każdego egzemplarza jest jasne, a każdy detal sprawdzony. Nie musimy się zatem obawiać tego, iż zakupiliśmy ładnie prezentujący się samochód, który będzie wymagał nieustannych napraw i inwestowania.

   Carfactor jest w stanie natychmiast wszystko wyłapać. Sprowadzanie samochodu samodzielnie, zwłaszcza jeśli nie mamy doświadczenia, może się skończyć różnie. Być może rzeczywiście uda się zaoszczędzić parę groszy, jednakże ponosimy ryzyko ogromne i nigdy nie możemy być pewni, że zainwestowaliśmy w okaz wart swojej ceny. Właściciel, który chce się pozbyć samochodu, nie zawsze będzie z nami szczery.

   Auta z zagranicy są chętnie nabywane ze względu na atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Naprawdę zadbane modele możemy kupić znacznie taniej niż w Polsce. Oczywiście niezbędna jest tutaj znajomość rynku i zorientowanie się w całym procesie. Carfactor wie, jak podejść do tematu i od samego początku dba o szczegóły. Na wstępie jasno są określane nasze preferencje. Wkrótce po tym otrzymujemy propozycje, z których na pewno wybierzemy wymarzony model.

   Carfactor zajmuje się wszystkim od początku do samego końca. Klient może zatem być spokojny o każdy etap. Zaufaj ekspertom i przekonaj się, że zakup auta z zagranicy jest naprawdę prosty. Marzenie o używanym samochodzie w doskonałym stanie spełni się szybciej, niż się Tobie wydaje. Carfactor oferuje ściąganie aut używanych w najlepszym stanie. Taki pojazd będzie Ci służył wiele lat i nie będzie to wymagał ciągłego inwestowania w naprawy.