Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie z Austrii

  Używane samochody z zagranicy to jedno z najczęściej wyszukiwanych zagadnień w serwisach ogłoszeniowych. O ile jeszcze kilka lat temu podchodzono z lekką dozą niepewności do ściągania aut, o tyle dzisiaj cały proces odbywa się na przejrzystych zasadach. Mamy szereg opcji do wyboru. Niektórzy decydują się na samodzielne działanie, inni wolą powierzyć sprawę profesjonalistom. Warto mieć na uwadze, że nie wszystkie ogłoszenia, które znajdujemy, są godne uwagi i część z nich bywa podrasowana.

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 20:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Nieuczciwi sprzedawcy używanych samochodów są obecni również na rynkach zagranicznych, o czym niektórzy klienci zdają się nie pamiętać. Maskowanie defektów, przekręcanie licznika, ukrywanie historii auta, ale też pojazdy pochodzące z nielegalnego źródła zdarzają się często. Jeśli chcemy tego uniknąć i mieć 100% pewność, że sprowadzony samochód z zagranicy jest warty swojej ceny, to najlepszą opcją jest udanie się do ekspertów. Firma Carfactor działa na rynku od dawna, a ściąganie aut z innych krajów nie ma przed nią żadnych tajemnic.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Austrii

   Pracownicy Carfactor posiadają ogromną wiedzę dotyczącą motoryzacji, która idzie w parze z doświadczeniem. Na wstępie przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z klientem. Wówczas też zostają określone wszelkie parametry auta, jakim jesteśmy zainteresowani. Następnie eksperci przechodzą do poszukiwań wybranego modelu. Z racji tego, że firma doskonale zna rynek pojazdów używanych z różnych państw, to prawdopodobieństwo znalezienie wymarzonego auta, wskazanego przez klienta, jest bardzo duże. Klienci mogą wybierać spośród naprawdę atrakcyjnych ofert i wskazywać oryginalne auta. Profesjonaliści z firmy zrobią wszystko, by spełnić motoryzacyjne marzenie. Wyjdą oni naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z zagranicy

   Wszystkie procesy związane ze ściąganiem aut są kontrolowane od samego początku. Pojazd jest dokładnie sprawdzany pod kątem technicznym, a jego historia jest weryfikowana. Dzięki temu możemy mieć pewność, że kupujemy auto w dobrym stanie, a nie np. powypadkowe, w którym defekty zostały zamaskowane. Należy przy tym podkreślić, że Carfactor działa szybko – od momentu zlecenia sprowadzenia auta do czasu, kiedy pojazd będzie można odebrać, mija niewiele czasu.

   Dlaczego samochody z zagranicy cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Nakłada się na to wiele rzeczy. Po pierwsze, przeważnie są one w lepszym stanie niż te z naszego krajowego rynku. Bywa tak, że kilkuletnie ściągane auta prezentują się jak nowe. Mało tego, możemy wybierać spośród różnych wersji zarówno silnika, jak i wyposażenia. Samochody z zagranicy często są lepiej wyposażone w środku, posiadają różne dodatki ułatwiające codzienną eksploatację. Oczywiście nie można pominąć kwestii ceny. Pojazdy z zagranicy są często po prostu tańsze. Nawet po opłaceniu wszystkich kosztów ich zakup jest korzystniejszy niż ten, dokonywany w Polsce.

   Carfactor doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że formalności związane ze ściągnięciem auta z zagranicy są czasochłonne i nie zawsze łatwe. Ogromne kolejki, kolejne opłaty i różne niespodzianki zdarzające się po drodze naprawdę mogą zaskoczyć i wydłużyć cały proces. Z tego też względu, decydując się na używany samochód sprowadzony przez firmę, mamy problem z głowy.

   Eksperci zajmą się wszystkim, a my po prostu będziemy mogli odjechać wymarzonym autem. Po co ryzykować, narażać się na stratę pieniędzy, tracić nerwy i czas? Zdecyduj się na usługę profesjonalistów, którzy naprawdę wiedzą, jak podejść do tematu i jak uniknąć problemów. Prawdopodobieństwo tego, że staniemy się ofiarą nieuczciwego sprzedawcy, zostaje całkowicie zniwelowane. Używane samochody z zagranicy są dostępne dla każdego – skorzystaj z tego rozwiązanie i kup pojazd, który będzie Ci służyć jeszcze przez długie lata. Zaufaj ekspertom z Carfactor, a nie pożałujesz! Nabycie auta z drugiej ręki wcale nie musi być trudne!