fbpx

Auta na zamówienie Arabia Saudyjska

Auta na zamówienie z Niemiec

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, importujemy samochody na zamówienie z Arabii Saudyjskiej.

  Imie i Nazwisko (wymagane)
  Marka i Model (wymagane)
  Budżet całkowity (wymagane)
  Twój numer telefonu (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Dodatkowe uwagi


  Skontaktuj się z nami!

  Opisz jakiego auta szukasz, a my Ci go dostarczymy!
  mail: info@carfactor.pl
  tel: +48/504 057 301 , +48/ 574 057 307

  Auta na zamówienie z Arabii Saudyjskiej

  Używane auta z zagranicy cieszą się ogromną popularnością. Co prawda ofert sprzedaży samochodów nie brakuje i można trafić na wymarzony egzemplarz, niemniej nie zawsze jest to opłacalne. Używane modele z salonów są z kolei drogie. Sprowadzane samochody są dużo tańsze, dostępne w bogatszych wersjach wyposażenia i z różnymi dodatkami. Mało tego, klient ma szersze możliwości wyboru wariantów silnika. Samodzielne ściąganie z zagranicy jest skomplikowane, dlatego też cały proces warto powierzyć profesjonalistom. Mimo tego, że wydaje się, że do zakupu samochodu używanego jesteśmy przygotowani, to tak naprawdę po drodze może wyjść mnóstwo nieprzewidzianych sytuacji.

  Skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w sprowadzaniu aut zaoszczędzi masę nerwów. Eksperci sprawdzą, skąd dany egzemplarz pochodzi, jaka jest jego historia, stan techniczny i czy nie posiada żadnych ukrytych wad. Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności również zostanie ogarnięte za nas, a tym samym ominie nas stanie w kolekcjach w urzędach, formalności, przerejestrowanie aut i ciągnące się w nieskończoność opłaty.

  Sprowadzanie aut na zamówienie z Arabii Saudyjskiej

  Carfactor to firma, którą cechuje elastyczność i indywidualne podejście do klienta. Cały proces sprzedaży używanego auta jest starannie zaplanowany. Prowadzony na szeroką skalę research zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia określonego egzemplarza. Carfactor sprowadza samochody na zamówienie z Europy i z innych krajów. Jeśli zawsze myślałeś, że ściąganie aut zajmuje mnóstwo czasu, to teraz masz okazję się przekonać, że wcale tak nie jest.

  Cały proces jest układany w taki sposób, by wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Tym samym swój wymarzony model samochodu możesz mieć naprawdę szybko. Każdy model sprowadzany przez firmę Carfactor jest dokładnie sprawdzony. Ryzyko jest tutaj ograniczone do minimum. Śpij spokojnie i bądź pewien, że nie natrafiłeś na wadliwy towar. Przy samodzielnym ściągnięciu auta z zagranicy nie jesteś w stanie wszystkiego skontrolować.

  Weryfikacja stanu technicznego

  Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce.

  Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez
  profesjonalnego rzeczoznawcę.

  Raport obejmuje takie pozycje jak:
  – sprawdzenie pojazdu pod kątem wypadkowości
  – weryfikacja stanu technicznego silnika, zawieszenia
  – wykonanie jazdy testowej, inspekcja przyrządów
  -weryfikacja elementów wyposażenie

  Finansowanie pomostowe

  Chcesz kupić samochód na kredyt, leasing? Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę
  finansowania zakupu Twojego nowe pojazdu. Sprowadzanie aut może być z łatwością finansowane.

  Samochody na zamówienie Arabia Saudyjska

  Carfactor współpracuje z ekspertami z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Branża motoryzacyjna nie ma przed firmą tajemnic, dzięki czemu możesz być spokojny. Nie musisz się obawiać o to, że sprzedawca nie był uczciwy, a zakupiony samochód wymaga ogromnego wkładu finansowego lub też zbliża się termin kosztownej wymiany określonego elementu. Przy zakupie na własną rękę nieraz nie da się tego uniknąć. Podobnie jest ze znalezieniem konkretnego modelu auta.

  Carfactor jest w stanie sprowadzić samochody, które są rzadko spotykane na krajowych drogach. Pracownicy zrobią wszystko, by spełnić Twoje motoryzacyjne marzenia. Nie bez przyczyny przyjęło się mówić, że używane samochody z zagranicy są przeważnie w lepszym stanie technicznym niż te, które są dostępne na naszym rynku. Na uwagę zasługuje również więcej możliwości, jeśli chodzi o szczegóły techniczne i wyposażenie. Już nie musisz się ograniczać – wybieraj spośród kilku propozycji, które na pewno wpadną Ci w oko.

  Sprowadzanie samochodów na zamówienie z Arabii Saudyjskiej

  Używane auta sprowadzane z zagranicy można zakupić w niezwykle korzystnych cenach. Często jednak sprzedawcy indywidualni nie do końca informują o wszystkim wydatkach. Decydując się na usługi firmy ściągającej auta z innych krajów, niemalże od razu wiesz o wszystkich kosztach. Nie ma mowy o kolejnym dokładaniu pieniędzy. Od samego początku doskonale wiesz, czego możesz się spodziewać. Dzięki temu unikniesz niemiłych niespodzianek i piętrzących się po drodze problemów.

  Warto dodać, że Carfactor stara się, by klienci mogli wybierać spośród naprawdę atrakcyjnych ofert. Pracownicy wiedzą, jak sprostać naszym wymaganiom i sprawić, by zakup używanego samochodu przebiegał bezproblemowo. Zaufaj profesjonalistom! Nabycie auta z zagranicy nie musi być wcale trudne – teraz możesz ograniczyć do minimum formalności. Zaoszczędź czas, nerwy i pieniądze. Carfactor zna każdy aspekt, z jakim wiąże się sprowadzanie samochodów! Już teraz przekonaj się, jakie to proste.