Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  Samochody na zamówienie z Carfator

  Auta na zamówienie z Bahrajn

  Znalezienie wymarzonego auta wcale nie jest proste. W salonach samochodowych nie brakuje ciekawych propozycji, jednak nie zawsze możemy zakupić dokładnie taki model, któremu przyglądamy się od dawna. Nieraz przerasta nas cena nowości, czasem interesujący nas egzemplarz nie jest już dostępny, a jeszcze innym razem poszukujemy samochodu w określonej wersji. Im bardziej wyrafinowane są nasze życzenia w zakresie auta, tym ciężej je zakupić. Idealnym rozwiązaniem jest zatem sprowadzany samochód z zagranicy.

  Proces zamawiania aut

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 20:00
   • Wtorek 9:00 - 20:00
   • Sroda 9:00 - 20:00
   • Czwartek 9:00 - 20:00
   • Piątek 9:00 - 20:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne
   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów

   Samodzielne ściąganie aut jest co prawda popularne, ale nie zawsze wiadomo, skąd dany egzemplarz pochodzi. Zakup na własną rękę bywa ryzykowny, bez względu na to, jaka jest nasza wiedza i doświadczenie w tematach motoryzacyjnych. Mało tego, nie zawsze udaje nam się znaleźć interesujący nas model i to jeszcze w takiej cenie, która leży w zasięgu naszych możliwości.

   Auta na zamówienie Niemcy

   Sprowadzanie aut na zamówienie z Bahrajnu

   Firma Carfactor przychodzi z pomocą. Jej specjalizacją jest sprzedaż używanych samochodów z zagranicy. Bez względu na to, o jakim modelu marzysz, z którego roku, z jakim silnikiem, specjaliści z carfactor.pl postarają się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Nawet wówczas, gdy szukasz auta wyprodukowanego w niewielkiej ilości egzemplarzy, to masz spore szanse na zakup.

   Samochody na zamówienie sprowadzane z innych państw przez profesjonalną firmę to gwarancja udanej transakcji. Kluczowy jest szczegółowy research i sprawdzenie wszystkich detali. Warto podkreślić, że ze względu na szeroki zakres poszukiwań wymarzonego samochodu, prawdopodobieństwo znalezienie określonego modelu jest naprawdę spore. Weryfikacja prywatnych ogłoszeń dotyczących sprzedaży samochodu nie jest prosta. Korzystając z usługi profesjonalnej firmy, która posiada w tym temacie doświadczenie, oszczędzamy nerwy – nie musimy już się denerwować tym, że o czymś zapomnieliśmy.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak:

   Auta na zamówienie z Bahrajnu

   Każde indywidualne zlecenie dotyczące sprowadzenia samochodu na zamówienie jest szczegółowo planowane. Na wstępie bierze się pod uwagę kilka źródeł, w których można znaleźć dany samochód. Następnie zostają w sprawdzane wszelkie niezbędne informacje i szczegóły. Niezbędna jest również rozmowa z właścicielem. Powierzając sprowadzenie auta odpowiedniej firmie, nie musimy się martwić o detale.

   Eksperci wypytają o wszystkie informacje nawet o drobiazgi, które nie znalazły się w ogłoszeniu. Szczegółowe oględziny, sprawdzenie historii i faktycznego stanu technicznego daje klientom pewność, że sprowadzone auto nie będzie podrasowanym złomem, a solidnym zakupem, który będzie służył przez długie lata. Już nie musisz szukać wymarzonego modelu przez długie miesiące. Carfactor oferuje ściąganie samochodów w krótkim czasie. Od zlecenia do realizacji nie mija dużo czasu. Cały proces przebiega sprawnie.

   Carfactor świadczy usługę sprowadzania aut z Europy. Działalność na rynkach wielu krajów daje ogromne możliwości w zakresie znalezienia modeli niezbyt często spotykanych na naszych drogach. Warto również podkreślić, że niektóre samochody z zagranicy posiadają np. bogatsze wersje wyposażenia lub też dostępne są w innych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu klient zainteresowany sprowadzeniem auta ma więcej opcji do wyboru. Mało tego, przeważnie można je zakupić w korzystnych cenach.

   Carfactor zajmie się całym procesem, łącznie z negocjacją ceny. Wystarczy zaznaczyć, jakim autem jesteśmy zainteresowani, a całą resztę oddajemy w ręce ekspertów, którzy sprostają naszym wymaganiom i znajdą nasz wymarzony samochód. Zwracając się do Carfactor, oszczędzamy czas i pieniądze. Nie musimy godzinami przeglądać serwisów ogłoszeniowych i załatwiać wszystkich formalności, które nieraz bywają dosyć skomplikowane. Przy samodzielnym ściąganiu auta możemy natrafić na sporo przeszkód po drodze. Powierzając cały proces specjalistycznej firmie, mamy problem z głowy. Teraz zakup wymarzonego auta w rozsądnej cenie jest łatwiejszy, niż mogłoby się to wydawać.