Używane samochody z Dubaju są coraz popularniejsze na naszych drogach. Polacy pokochali zakupy i sprowadzanie pojazdów zza granicy. Wynika to z bardzo atrakcyjnych cen na innych rynkach i nieograniczonych możliwości wyboru pojazdów. Jednak, aby inwestycja była korzystna i bezpieczna, wymagane jest duże doświadczenie i znajomość rynku samochodów w Dubaju. Dlatego oferujemy Państwu pośrednictwo w postaci kompleksowej obsługi zakupu i sprowadzenia auta do Polski.

Szczególną okazją są nieznacznie uszkodzone samochody z Dubaju, wymagające drobnych napraw technicznych i blacharskich. Najważniejsze korzyści zakupu samochodu w Dubaju to:

 • niższe ceny aut
 • większy wybór modeli
 • lepsze wyposażenie
 • krótszy czas eksploatacji i dobry stan techniczny

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Twojego auta nie ma liście? Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy!

  Dalej

  Używane samochody Dubaj - Dlaczego są tak chętnie kupowane?

  Inwestycja w używane samochody z Dubaju daje przede wszystkim spore oszczędności, nieosiągalne w przypadku zakupów w Europie. Jest to korzystne nawet przy uwzględnieniu kosztów transportu, odprawy celno-skarbowej oraz prowizji dla domu aukcyjnego i pośrednika importu. Zarówno nowe, jak i używane samochody z Dubaju są dużo tańsze, niż na naszym rynku. Do wyboru mamy tam też znacznie więcej modeli aut, także u nas niedostępnych. Egzemplarze te są lepiej wyposażone i oferowane z różnymi silnikami, także o dużej pojemności.

  Używane auta Dubaj – Jaki jest ich stan?

  Oferowane na aukcjach używane auta Dubaj są przeważnie bardzo zadbane i mają dobry stan techniczny. Zamożni mieszkańcy Dubaju częściej niż Europejczycy zmieniają samochody i szybko pozbywają się starych. Dlatego sprowadzanie auta z Dubaju jest opłacalne. Szczególną okazją są nieznacznie uszkodzone samochody z Dubaju, wymagające drobnych napraw technicznych i blacharskich.

  Tanie samochody z Dubaju – Możliwe problemy i obowiązki przy zakupie

  Mimo dużej opłacalności i nieograniczonego wyboru modeli, sprowadzenie auta zza granicy nie jest proste i w pełni bezpieczne. Dlatego zdecydowanie warto powierzyć to doświadczonemu pośrednikowi Carfactor, który kompleksowo importuje nowe i używane samochody z Dubaju. Portale aukcyjne w Dubaju dają spore możliwości zakupu od firm i osób prywatnych, ale nie mamy pewności, czy trafimy na uczciwą ofertę. Niekiedy zdarzają się sytuacje, że sprzedawca ukrywa kiepski stan techniczny pojazdu i po sprowadzeniu go może nas spotkać przykra niespodzianka.

  Jeżeli świadomie decydujemy się na tanie, używane samochody z Dubaju, musimy oszacować możliwości i opłacalność naprawy. Samodzielny import wymaga też dopełnienia szeregu formalności i zorganizowania we własnym zakresie transportu auta do Polski. Konieczna jest też znajomość regulacji prawnych rynku w Dubaju i Europie. Kupione auta muszą mieć pełną dokumentację i spełniać polskie normy techniczne, aby można je było zarejestrować w Polsce.

  Używane auta z Dubaju sprzedaż - Jak się odbywa?

  Wystarczy wskazać nam konkretny model, aukcję lub ogólne preferencje Dubaj auta a my wszystkim się zajmiemy. Nasz doświadczony zespół techniczny jest obecny fizycznie w Dubaju, aby przed zakupem zweryfikować osobiście stan techniczny pojazdu, historię ewentualnych kolizji i uczciwość sprzedawcy. Gwarantuje to, że nie kupujemy kota w worku. Wybrane i dokładnie sprawdzone auto kupujemy na aukcji i załatwiamy konieczne formalności ze sprzedającym, jak umowa sprzedaży, uzyskanie dokumentów do rejestracji itp. Korzystając z naszej usługi używane samochody Dubaj, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane pomyślnie.

  Transport i dodatkowe opcje - Auta Dubaj

  Po zakupie samochód zorganizowanym przez nas transportem trafia do portu w Emiratach Arabskich i drogą morską płynie do Europy. Ostatni etap to droga do Polski pod dom klienta. Transport auta z Dubaju jest przez nas nieprzerwanie monitorowany na każdym etapie. Po zarejestrowaniu w Polsce auta możemy wyruszyć w drogę. Nasza elastyczna oferta obejmuje też szereg dodatkowych usług np: aukcje samochodów Dubaj, które jeszcze bardziej usprawnią przebieg transakcji. Pomagamy w doradztwie, dodatkowej weryfikacji, przygotowaniu dokumentów itp. Znamy doskonale regulacje prawne w Dubaju i Europie. Zapewniamy kompleksowo szybki, sprawny i bezpieczny zakup. Zapraszamy do współpracy.

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Zadzwoń do nas!

   Dział Sprzedaży:

   Logo telefon +48 883 057 301   ||    Whatsapp
   Logo telefon +48 884 057 301   ||   Whatsapp

    

   Klienci hurtowi/B2B:

   Logo telefon +48 504 057 301   ||  Whatsapp
   Logo telefon +971 058 576 6413  ||  Whatsapp

    

   Dokumenty, księgowość, transport:

   Logo telefon +48 501 83 83 26   ||  Whatsapp

   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Sprowadzanie samochodów używanych z Dubaju z Carfactor

   Carfactor to firma, którą cechuje elastyczność i indywidualne podejście do klienta. Każde zlecenie dotyczące sprowadzenia samochodu używanego na zamówienie jest dokładnie zaplanowane. Dokładny research daje klientom ogromne szanse, że ich wymarzony model auta będzie dostępny.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak: