Skup aut Kraków

Proces sprzedaży auta używanego jest żmudny i skomplikowany. Carfactor.pl prowadzi skup aut osobowych i dostawczych na terenie Krakowa. Skupujemy auta wszystkich marek sprawne, jak i lekko uszkodzone. Swoją usługę skupu samochodów realizujemy najszybciej na rynku.

Płacimy „od ręki” gotówką. Kompleksowo zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z transakcją. Gwarantujemy bezpieczeństwo sprzedaży. Ceny oferowane przez nasz skup aut Kraków są najlepsze na rynku. Odbieramy auto spod wskazanego adresu oraz zapewniamy profesjonalną wycenę Twojego pojazdu. Działamy w pełni kompleksowo. Nasz skup samochodów daje możliwość wymiany auta na nowy.

Wybierz jedno z trzech rozwiązań, jakie oferujemy naszym klientom

Auto komis Kraków

Odkupimy Twój samochód

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, odkupimy Twoje auto! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przedstaw szczegóły swojego samochodu a my odbierzemy go spod wskazanego adresu. Zapewniamy szybką wycenę.

Pomoc w sprzedaży auta

Zajmiemy się nim kompleksowo: przygotujemy profesjonalną foto sesję, wideo prezentację i znajdziemy dla Ciebie klienta. Cały proces sprzedaży załatwimy za Ciebie.

Przyjmujemy auta w rozliczeniu

Przyjmujemy samochody w rozliczeniu na dogodnych warunkach finansowych. Zainteresowało Cię auto z naszej oferty i chciałbyś zostawić swoje w rozliczeniu? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Wypełnij formularz

  Dodaj zdjęcia (max. 25 mb, 1 zdjęcie. formaty gif, png, jpg, jpeg)

  Godziny otwarcia
  • Poniedziałek 9:00 - 20:00
  • Wtorek 9:00 - 20:00
  • Sroda 9:00 - 20:00
  • Czwartek 9:00 - 20:00
  • Piątek 9:00 - 20:00
  • Sobota 9:00 - 15:00
  • Niedziela Nieczynne
  Adres

  Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

  Telefon

  +48 504 057 301

  Email

  info@carfactor.pl

  W swojej ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych modeli. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy import aut na zamówienie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jako skup samochodów Kraków jesteśmy liderem rynku. Co rok dokonujemy setek udanych transakcji. Nasi klienci z chęcią polecają nas. Poświadczeniem tego są nasze pozytywne referencje związane ze skupem aut. Szybkość działania, rzetelność i doradztwo te słowa najlepiej definiują naszą firmę.

  auto

  Skup samochodów Kraków

  Wiemy, że sprzedaż samochodu nie jest łatwa. Z tego powodu wychodzimy naprzeciw z naszą ofertą skupu samochodów używanych. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku oraz profesjonalną obsługę. Pomagamy z rozwiązaniem starej polisy OC. Instruujemy naszych klientów o krokach, jakie muszą podjąć po sprzedaży swojego samochodu. Nasz skup aut to nie tylko praca, ale i pasja. Odkupujemy nawet najbardziej nietypowe pojazdy. Staramy sprostać się wszystkim oczekiwaniom. Dzięki naszemu doświadczeniu masz gwarancje, że transakcja jest w pełni bezpieczna.

  Skup samochodów to usługa, na którą jest coraz większe zapotrzebowanie. Klienci dysponują coraz to mniejszą ilością czasu na sprzedaż swojego auta. Przytłaczają ich formalności, umawianie się z klientami. Często skup samochodów Kraków jest wybierany, gdy chcemy sprzedać auto szybko. Daje to możliwość uzyskania szybko gotówki bez czekania na klienta. Korzystając z naszych usług auto skupu, masz pewność, że uzyskasz najlepszą cenę. Czy posiadasz nietypowy samochód i chciałbyś powierzyć jego sprzedaż profesjonalistom? Nie masz czasu odbierać telefonów od kupujących i umawiać się na spotkania?