Auta na zamówienie

takie, o których marzysz!

KOMPLEKSOWO

 • wynajdujemy najlepsze oferty
 • obsługujemy 8 lokalizacji
 • autorska procedura weryfikacji
 • negocjacje
 • import
 • zadowolony Klient

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Dalej

  [/vc_row]

  Dostarczamy naszym klientom samochody najwyższej jakości

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z autami używanymi. Oferujemy pomoc przy zakupie samochodu. Pomagamy przejść przez cały proces, odciążając Klientów ze wszystkich procedur, które zajmują mnóstwo czasu.

  Carfactor to grupa ekspertów z ogromnym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Auta nie mają przed nami żadnych tajemnic.

  Korzystając z naszych usług, każdy Klient ma pewność, że zakup samochodu przebiegnie gładko i szybko, a co najważniejsze – nabędzie on pojazd w bardzo dobrym stanie i w optymalnej cenie. Wiemy, jak wynegocjować najlepsze warunki.

  Wypełnij formularz

   Godziny otwarcia
   • Poniedziałek 9:00 - 17:00
   • Wtorek 9:00 - 17:00
   • Sroda 9:00 - 17:00
   • Czwartek 9:00 - 17:00
   • Piątek 9:00 - 17:00
   • Sobota 9:00 - 15:00
   • Niedziela Nieczynne

   Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza

   Przykładamy wagę do szczegółów, co jest szczególnie przydatne w tej branży – dokładnie sprawdzamy pojazdy – nic nam nie umknie. Weryfikujemy stan samochodu, jego historię, stan techniczny i wszystkie podzespoły. Zwracamy uwagę na pochodzenie wybranych modeli. Dzięki temu Klient ma pewność, że kupuje auto z pewnego źródła, w dobrym stanie technicznym. Zakup auta dla osób niezorientowanych w temacie jest naprawdę trudny. Korzystając z naszej pomocy, ma się pewność co do najwyższej jakości.

   Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego też staramy się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom pod każdym względem. Oferowana pomoc w zakupie auta obejmuje również wszystkie formalności, które należy wypełnić podczas nabywania pojazdu używanego. Nasza firma działa według jasnych zasad, które Klient poznaje już na początku współpracy. Działając krok po kroku, doprowadzamy do finalizacji zakupu wymarzonego samochodu.

   Nie angażujemy Klienta w masę uciążliwych formalności – wszystkie te sprawy załatwiamy za niego. Przeprowadzamy dokładnie i sprawnie procedury, tak by maksymalnie szybko je sfinalizować. Naszym działaniem udowadniamy, że zakup auta jest naprawdę bezproblemowy! Jedynym zadaniem Klienta jest wskazanie swoich preferencji co do modelu, którym jest zainteresowany (w tej kwestii oczywiście również oferujemy pomoc). Całą resztą my się zajmujemy. Klient otrzymuje swój wymarzony samochód w naprawdę krótkim czasie.

   Szukasz nowego auta zza granicy?

   Dlaczego Carfactor?

   Auta na zamówienie klienta

   Carfactor dostarcza auta na zamówienie zza granicy bez konieczności wychodzenia z Twojego domowego zacisza. Formalności załatwisz online!

   Wsparcie techniczne

   Carfactor pomaga na każdym etapie sprzedaży. Doradzimy jakie auto będzie najlepsze dla Ciebie oraz skąd możemy je ściągnąć, abyś zaoszczędził jak najwięcej!

   Finansowanie

   Pomożemy sfinansować zakup Twojego wymarzonego auta! Carfactor pomaga przy leasingu, kredycie czy najmie długoterminowym.

   sprzedane auta
   przygotowane oferty
   zadowoleni klienci
   Co myślą nasi klienci?

   OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/ Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl