Aukcje samochodów w Dubaju stanowią dobrą alternatywę na zakup wyjątkowego auta w świetnej cenie. Ten szczególny rynek motoryzacyjny kusi nie tylko dużą opłacalnością zakupu. Poza oszczędnościami, kupujący mogą liczyć tam na znacznie większy wybór pojazdów, których próżno szukać w Polsce i Europie. Auta w Dubaju i aukcje oferujące luksusowe modele to idealne rozwiązanie na zminimalizowanie kosztów inwestycji. Przedstawiamy najważniejsze aspekty aukcji samochodów w Emiratach Arabskich.

 Dubaj auta najważniejsze zalety inwestycji:

 • atrakcyjne ceny
 • lepsze wyposażenie
 • większy wybór modeli i wariantów silnika
 • możliwość zakupu auta niedostępnego w Polsce
 • dobry stan techniczny pojazdów

  Jakiego auta szukasz?

  Podaj szczegóły jakiego auta szukasz a My wyślemy niezobowiązującą ofertę

  Twojego auta nie ma liście? Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy!

  Dalej

  Sprowadzenie aut z Dubaju - Carfactor

  Samochody Dubaj - Podstawowe informacje o licytacjach

  Samochody Dubaj przyciągają uwagę poszukiwaczy motoryzacyjnych okazji, którzy biorą udział w licytacjach. Kupujący z całego świata poszukują tam głównie luksusowych pojazdów, w przypadku których zakup wiąże się z największą opłacalnością. Zjednoczone Emiraty Arabskie cechują się dobrze rozwiniętym rynkiem motoryzacyjnym. W tym regionie mamy spory wybór samochodów w atrakcyjnych cenach. Okazyjnie kupić tam można klasyczne Dubaj auta użytkowe, jak i sportowe, terenowe, SUV’y, bogato wyposażone limuzyny klasy premium i motocykle.

  Aukcje Dubaj auta - Opłacalność i bezpieczeństwo transakcji

  Im droższy pojazd kupujemy, tym inwestycja jest bardziej opłacalna. W niektórych przypadkach aukcje samochodowe Dubaj mogą przynieść oszczędności nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, w porównaniu do zakupu tego samego modelu w Polsce. Należy wspomnieć, że w przypadku niedoświadczonych osób, samodzielne licytacje aut z Dubaju mogą być niebezpieczne i nie zawsze są korzystne cenowo. Dlatego warto powierzyć to doświadczonemu pośrednikowi importu Carfactor, który kompleksowo sprowadza Dubaj auta oraz sprawdzić koszt sprowadzenia auta z Dubaju.

  Auta z Dubaju strony - najpopularniejsze aukcje samochodowe Dubaj

  Jest kilka interesujących domów aukcyjnych w Dubaju. Ich świetna organizacja ułatwia zakupy klientom z całego świata. Emiratesauction to wielobranżowy serwis aukcyjny, oferujący wszystkie typy pojazdów i maszyn, a także nieruchomości. Portal ogłoszeniowy Dubizzle, jako jeden z popularniejszych, oferuje głównie samochody osobowe i inne produkty. 

  Typowo motoryzacyjnymi serwisami są Dubicars i Yallamotor, gdzie mamy możliwość zakupu tylko samochodów osobowych i innych pojazdów. Oferty z Dubaju znajdziemy też na jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie serwisów aukcyjnych – Copart. Ten amerykański portal o zasięgu międzynarodowym daje nieograniczone możliwości zakupu i sprzedaży praktycznie każdego pojazdu.

  Samochody Dubaj – dlaczego warto się zdecydować na aukcje?

  Aukcje samochodowe Dubaj cieszą się niesłabnącą popularnością. Jest kilka powodów, dlaczego warto zdecydować się na zakup i sprowadzenie auta. Najważniejszym są atrakcyjne ceny nowych i używanych pojazdów. Kupując na aukcji samochody Dubaj można liczyć na spore oszczędności, nieosiągalne w przypadku zakupu w Europie. Bardzo atrakcyjne cenowo są oferty samochodów z leasingu i wynajmu, oraz nieznacznie uszkodzone egzemplarze, wymagające jedynie drobnych napraw w zakładzie blacharskim.

  Skontaktuj się z Nami

  Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

  Określ kryteria auta

  Napisz Nam jakiego auta oczekujesz: marka, model, rocznik, wyposażenie.

  Podpisanie Umowy

  Przed rozpoczeciem poszukiwania wymarzonego auta podpisujemy Umowę.

  Transport samochodu

  Gdy uda się znaleźć odpowiednie auto transportujemy je do Polski.

  Odbiór samochodu

  Ostatni etap to odbiór wybranego samochidu i finalizacja sałego procesu.

  Wypełnij formularz

   Zadzwoń do nas!

   Dział Sprzedaży:

   Logo telefon +48 883 057 301   ||    Whatsapp
   Logo telefon +48 884 057 301   ||   Whatsapp

    

   Klienci hurtowi/B2B:

   Logo telefon +48 504 057 301   ||  Whatsapp
   Logo telefon +971 058 576 6413  ||  Whatsapp

    

   Dokumenty, księgowość, transport:

   Logo telefon +48 501 83 83 26   ||  Whatsapp

   Adres

   Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa

   Telefon

   +48 504 057 301

   Email

   info@carfactor.pl

   Co jeszcze oprócz dobrych cen wyróżnia samochody Dubaj?

   Samochody Dubaj na aukcje wystawiane są z mniejszym przebiegiem. Mają krótszy czas eksploatacji, tak więc możemy liczyć na zakup pojazdu w świetnym stanie technicznym. Na aukcjach mamy też znacznie szerszy wybór marek i modeli, w tym nieosiągalnych w Polsce. Auta na tym rynku są też lepiej wyposażone i dostępne z innymi silnikami. Do tego decydując się na zakup z pośrednikiem importu, mamy gwarancję bezpiecznej, wygodnej i korzystnej cenowo transakcji.

   Aukcje Dubaj auta – podsumowanie

   Licytacje aut w Dubaju oferują znacznie więcej i to w lepszej cenie. Są szczególnie korzystne przy wyborze luksusowych pojazdów. Nie warto jednak sprowadzać auta we własnym zakresie, ponieważ wymaga to doświadczenia, znajomości rynku i portali aukcyjnych oraz zorganizowania transportu. Powierzając transport auta z Dubaju nam, mogą liczyć Państwo na pomoc w wyborze auta i kompleksową obsługę zamówienia z transportem do Polski. Jesteśmy do dyspozycji.

   Sprowadzanie samochodów z Dubaju z Carfactor

   Carfactor to firma, którą cechuje elastyczność i indywidualne podejście do klienta. Każde zlecenie dotyczące sprowadzenia samochodu na zamówienie jest dokładnie zaplanowane. Dokładny research daje klientom ogromne szanse, że ich wymarzony model auta będzie dostępny.

   Weryfikacja stanu technicznego

   Znamy używane auta jak własną kieszeń. Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś używane samochody z Dubaju w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę.

   Raport obejmuje takie pozycje jak: